Stylizacje wiosenne dla dzieci

Wprawdzie dzisiejszy dzień pogodą nas nie rozpieszcza, ale wiosenne dni już nas radowały w marcu. To idealny moment by przygotować się do cieplejszej aury. Zaczynamy klasycznie od przeglądu nowych kolekcji dla dzieci. Okazuje się, że by sprytnie wyposażyć dziecięcą szafę na właśnie rozpoczynający się sezon, to nie lada wyzwanie.

Chcąc urbać dziecko modnie i wygodnie zwróć uwagę na najnowsze trendy w modzie dziecięcej na nadchodzącą wiosnę 2023! Moda dziecięca zachwyca swoim pięknem i oryginalnością. Odpowiednio dobrane ubrania zaczarują dziecko w prawdziwą damę lub małego dżentelmena. W trendach wiosna-lato 2023 królować będzie nowoczesność i absolutnie piękna kolorystyka. Proponowane style pozwalać będą na umiejętne łączenie nowości z ponadczasową elegancją, tworząc piękne stylizacje na co dzień i od święta.

Paleta pastelowych barw

Wiosna z pewnością będzie nas rozpieszczać różnorodnością kolorów, dominować będą kolekcji jasne, neutralne i subtelne odcienie, ale także najmodniejszy kolor roku 2023 – Viva Magenta! Powtarzający jest  motyw safari w trendach na ten sezon i stonowane kolory ziemi, aplikacje designerskie floral i zwierzęta, ale w nieco innym wydaniu niż w poprzednim sezonie. Warto, zamiast bajkowych postaci będziemy poszukiwać słoni, żyraf i lwów.

Tkaniny

Nie ma złej pogody, są tylko złe ubrania – to powiedzenie bardzo popularne w krajach skandynawskich. Rodzice doskonale je znają i wybierają wygodną i praktyczną odzież wykonaną z jakościowych materiałów. Ważną rolę odgrywa tkanina, z której są one wykonane. Projektanci kolekcji odzieży dziecięcej na 2023 rok proponują ubrania wykonane przede wszystkim z bawełny, muślinu czy wiskozy. Unikajmy syntetycznych tkanin, akrylu który powstaje z pochodnych ropy naftowej. Należy zapewnić skórze dostęp powietrza, najlepiej w bawełnie.

Sukienki zawsze mile widziane

Modna sukienka dla dziewczynek wyróżnia się stylem i designem, w którym krój, materiał, detale, jak i dodatki będą wpływać na efekt końcowy. Polecane są trapezowe kroje sukienek, z dodatkowymi marszczeniami, kokardami lub aplikacjami w kształcie motyla czy kwiatów.  Stylizację dopełniamy opaska na głowę, czy kapeluszem lub subtelną, dziewczęcą biżuterią. Niezmiennie dobrym pomysłem jest zestawienie z bliźniaczymi elementami z kreacji mamy.

Nasz mały wojownik

Dla chłopców wiosenna stylizacje zawierają elementy militarne. Detale nawiązują do żołnierskich mundurów,  a to sprawia, że maluch zyskuje wygląd odkrywcy i zdobywcy świata! Projektanci ubrań dziecięcych proponują t-shirty, bluzy, bomberki i spodnie dla chłopców w kolorach moro, ale także stylizacje monochromatyczne khaki i oliwkowe. Szalenie istotna jest pełna swoboda ruchu.

Nie kupuj ubrań na zapas, nawet jeśli cena jest okazyjna to wciąż ruletka czy sezonowy ciuch będzie dobry na Twoje dziecko, gdy przyjdzie na niego czas. Szybko może się okazać, że maluch przerósł ubranie, które na niego czekało. Wyjątek? Ciuszki z regulacją. Jeśli rzecz daje możliwość poszerzenia czy wydłużenia warto się zastanowić.

Reasumując: Po pierwsze materia,  po drugie swoboda, po trzecie regulacja!

Pełny artykuł dostępny jest w ostatnim wydaniu Głos Skierniewic.

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2023-03-28T10:00:45+02:00 28.03.2023|Aktualności|