Stile di Strada wakacyjny live sprzedażowy już dziś (19.07) o 19 na FB

Dziś o 19 kolejny live sprzedażowy prosto ze sklepu Stile di Strada z odzieżą damską. Live zapowiada się bardzo ciekawie z mnóstwem przepięknych nowości, ale też wakacyjnych outfitów. Przygotujcie sobie butelkę dobrego wina albo prosecco z koleżanką,😉żeby wspólnie jeszcze milej spędzić ten letni wieczór😉

Dziewczyny ze Stile di Strada prezentują w relacji na żywo – na sobie wszystkie ubrania, odpowiadają na bieżąco na pytania w komentarzach i mówią o dostępnych kolorach i krojach oraz cenach. Gorąco zapraszamy na dzisiejszy wakacyjny live sprzedażowy! Zostaną pokazane włoskie ubrania, torebki, dodatki, buty i wiele innych nowości wprost z top trendy listy stylizacji tego lata.

Wystarczy wejść o 19 na:>STILE DI STRADA FB
lub już teraz zapisać się na wydarzenie> WYDARZENIE NA FB
Szczegóły LIVE’A:
– wysyłka w 24 h po ustaleniu wszelkich szczegółów
– wysyłka na terenie całej Europy i poza
– koszt wysyłki 15 zł kurier
– wysyłka możliwa każdym kurierem dostępnym wedle życzenia klientki
Ten kto był podczas ostatnich live’ów ze sklepu Stile di Strada to już wie, że dzisiejszego po prostu nie można przegapić!
Jeśli jednak nie zdążycie zakupić wymarzonych stylizacji podczas facebookowego live’a – nic straconego zapraszamy wtedy do Centrum Handlowego MARYWILSKA 44, gdzie na miejscu można zobaczyć, zmierzyć i zakupić upatrzoną stylizację! Zapraszamy do sklepu stacjonarnego Stile di Strada lokal H35.
2021-07-19T14:13:36+02:00 19.07.2021|Aktualności|