Start sezonu rowerowego

Rowery miejskie stały się już integralną częścią systemów komunikacji publicznej w największych miastach Polski. Mieszkańcy korzystają z nich na co dzień dojeżdżając do pracy, a także w czasie wolnym i w weekendy. Stacja CH MARYWILSKA 44 umiejscowiona jest pomiędzy Centrum Handlowym (wejście nr 12) a Parkiem Handlowym MARYWILSKA 44. Stacja ta jest pierwszą w tym rejonie Warszawy, najbliższe stacje Veturilo znajdują się w ciągu ulicy Modlińskiej, kilka kilometrów dalej. Dzięki stacji Veturilo i nowym ścieżkom rowerowym powstałym w okolicy pracownicy i klienci zyskują łatwy i przyjemny dojazd do Kompleksu Handlowego.

Podczas przerwy sezonowej wszystkie jednoślady przeszły przegląd techniczny oraz dokonano niezbędnych napraw i wymiany uszkodzonych elementów. Wrócą na ulice miast w dobrym stanie.

Rowery dostępne będą dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Również założone w poprzednich sezonach konta użytkowników pozostają ważne. Osoby, które po raz pierwszy będą chciały skorzystać z roweru miejskiego mogą zarejestrować się korzystając ze strony internetowej systemu lub aplikacji mobilnej. Warto zapoznać się z zapisami Regulaminów – w kilku systemach uległy zmianie ich zapisy. Należy pamiętać, że aby wypożyczyć rower, na koncie w systemie trzeba mieć co najmniej 10 lub 20 złotych. Pierwsze 15, 20 lub 30 minut (w zależności od zapisów Regulaminu) każdego wypożyczenia jest bezpłatne. Po ich przekroczeniu opłaty są naliczane zgodnie z cennikiem.

Podobnie jak w zeszłym roku, rowery będzie można wypożyczać za pomocą aplikacji mobilnej, terminala (wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami) lub kontaktując się z BOK.

Sezon roweru miejskiego potrwa dziewięć miesięcy – do końca listopada.

2020-03-02T14:38:51+01:00 02.03.2020|Aktualności|