Strona www:

Telefon: 729 488 808

Email:

Fanpage:

Hala i numer lokalu: C194

Typ sprzedaży: detal

Asortyment: Bar HA NOI zaprasza na tradycyjne dania wietnamskie.

HA NOI

HA NOI to miejsce pełne intensywnych smaków, zapachów i kolorów kuchni azjatyckiej, z naciskiem na oryginalne dania wietnamskie. Jest bardzo ciekawym miejscem dla miłośników kuchni orientalnej.

Menu naszej restauracji nieustannie zachwyca wyrafinowanymi połączeniami smaków, które powstają dzięki najwyższej jakości składnikom i autentycznym recepturom. Różnorodność potraw i tradycyjny sposób ich podania, zachęcają do wspólnego ucztowania zgodnie z azjatycką etykietą kulinarną.

Azjatycka kuchnia Wietnamu serwowana w barze HA NOI w lokalu C 194 w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 uznawana jest za jedną z najzdrowszych na świecie. Są to zawsze świeże owoce i warzywa, zioła i aromatyczne przyprawy, kiełki, ryby, owoce morza, ryż lub makaron ryżowy, wołowina i wieprzowina. Bar Ha Noi znajduje się w strefie gastronomicznej w Hali C.

Sajgonki

Flagowym daniem Wietnamu są sajgonki .Przypominają one nieco nasze krokiety, ale w smaku są zupełnie inne, bardziej delikatne, lżejsze. Są świetną przekąską czy daniem, które można chwycić “na szybko” między zwiedzaniem kolejnych zakątków Wietnamu. Spring rollsy (tak też są nazywane) robione są zazwyczaj z: mielonego mięsa wieprzowego, warzyw, makaronu z tapioki, a także wietnamskich grzybów Mun i twardnika japońskiego. Sajgonki podaje się z sosem rybnym, rozrobionym z octem, wodą i cukrem, z płatkami kalarepy i nitkami marchwi. Dostać je można w każdym wietnamskim barze i restauracji, w wielu wariantach, np. w wersji wegetariańskiej, z mięsem czy z owocami morza.