Problem z samochodem? Garaż Białołęka na pewno pomoże!

Nie lubisz wymieniać żarówek w samochodzie? Wycieraczki nie działają tak jak powinny? Nie zawsze wiesz gdzie wlewa się te wszystkie płyny i oleje? A może już czas na nowy akumulator?🤔 Jeżeli chociaż jedna odpowiedź jest twierdząca to koniecznie odwiedź sklep Garaż Białołęka (H117) z bezpłatną usługą wymiany na miejscu. Sklep z częściami samochodowymi Garaż Białołęka, to popularny dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych, terenowych oraz części eksploatacyjnych do motocykli, motorowerów, skuterów czy quadów.

Niskie ceny
Sklep może się pochwalić najniższymi cenami na rynku. Kupując w Garaż Białołęka możesz zaoszczędzić nawet do 30% ceny rynkowej.

Gwarancja najwyższej jakości
Salon oferuje oryginalne części pochodzące od najlepszych producentów, dostarczających części na linie fabryczne do pierwszego montażu samochodów. Montując  części ze sklepu nie tracisz gwarancji swojego pojazdu.

Obsługa klienta
Personel kładzie nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażną i gwarancyjną. Zawsze służą poradą i wsparciem w doborze właściwej części.
2021-04-12T12:33:31+02:00 01.04.2021|Aktualności|