Prezent dla czworonożnego przyjaciela

Zwierzęta są naszymi przyjaciółmi. W niektórych domach, to często pełnoprawni członkowie rodziny. Psy z nami śpią, biegają, koty za nami chodzą. Są towarzyszami w naszych codziennych obowiązkach i chętnie dzielą z nami smutki i radości. Najbardziej jednak lubimy, gdy po powrocie do domu widzimy psa, który do nas biegnie i tak szczerze „po ludzku” cieszy się, że już wróciliśmy. Święta to magiczny czas, niektórzy wierzą, że zwierzęta wtedy przemawiają ludzkim głosem…Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem psa lub kota mamy dla Ciebie kilka propozycji świątecznych drobiazgów, z których Twój pies, czy kot bardzo się ucieszy. Kto wie, może nawet odezwie się ludzkim głosem i powie Ci „dziękuję”?.

Pierwszą propozycją jest interaktywna zabawka dla kota. Kot musi „złapać” myszki, dzięki czemu gra zajmuje Twojego pupila na długo. Ukryta we wnętrzu zabawki myszka ucieka przed łowcą wykonując zabawne, nieregularne ruchy. Gra jest stabilna i antypoślizgowa. Kolejną propozycją dla kota jest gra strategiczna wspomagająca prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny zwierzęcia. Oferowana zabawka zachęci Twojego pupila do aktywności ruchowej oraz intelektualnej. Gra ma formę plastikowej planszy z różnymi schowkami i wgłębieniami, w których można ukryć ulubione przekąski Twojego kota. Zwierzę, czując zapach pokarmu, będzie próbowało wydostać go z szufladek za pomocą pociągania za uchwyty, bądź przesuwania pokryw. Dla zwiększenia stabilności proponowanej zabawki dla kotka wyposażono ją w antypoślizgowe gumowe nóżki. Gra jest odpowiednia także dla starszych kotów.

Następnym upominkiem, który polecamy jest specjalna maskotka dla psa. Maskotka jest wytworzona ze specjalnego materiału, dzięki czemu żadna szczęka nie jest jej straszna. Pies może się nią bawić nie tylko w świąteczny wieczór, ale renifer może mu towarzyszyć przez cały rok. Nasi czworonożni przyjaciele z pewnością pokochają „Ciastka”. Specjalna gumowa zabawka przeznaczona jest dla psów, które lubią podgryzać. Zabawka jest trwała i urocza. Ostatnią propozycją jest maskotka – bałwanek z szeleszczącym wypełnieniem i piórkiem będzie wspomagać rozwój małego psa lub kota.

Wszystkie zabawki ze zdjęć i inne dostępne są w Zoogrodzie w hali H lokalu 051. Świąteczne zakupy, to też dobry czas na odwiedzenie papugarni . Zajrzyjcie do Parku Handlowego Marywilska 44 szczególnie z dziećmi i razem zobaczcie najpiękniejsze papugi świata z bliska.

2019-12-13T15:46:29+01:00 13.12.2019|Aktualności|