Praktyczne pomysły na prezent dla babci i dziadka

Styczeń to miesiąc, w którym swoje szczególne święto obchodzą babcie i dziadkowie.
21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, zaraz po nim – 22 stycznia – Dzień Dziadka. To dwa bardzo blisko związane ze sobą święta, które warto odpowiednio uczcić. W tych wyjątkowych dniach każdy wnuk i każda wnuczka pragnie nie tylko gorąco podziękować swoim dziadkom, ale spędzić też z nimi trochę więcej czasu.

Któż nie wspomina najlepszych wypieków babci i nie docenia naprawionych rzeczy przez dziadka, które służą nam do dzisiaj? To właśnie ukochana babcia i dziadek od zawsze obecni są we wspomnieniach z naszego dzieciństwa. Dziękujemy w tych dniach za każdy uśmiech, gest i dobre słowo. W dzieciństwie często towarzyszyli nam podczas zabawy- zawsze troskliwi, czuli i opiekuńczy. To wszystko sprawia, że dziadkowie stają się naszym wzorem do naśladowania i właśnie w te wyjątkowe dni możemy szczególnie docenić ich trud, poświęcony czas i serdeczność – sprawiając im miły upominek.

Powodów do podziękowań jak widać jest całe mnóstwo. Moglibyśmy wymieniać je bez końca.
Warto się zastanowić co w tych dniach jest najważniejsze? Odpowiedź jest oczywista. Najważniejsza jest pamięć i wygospodarowanie choćby chwili czasu na odwiedziny i przekazanie upominku.
Prezentem pokażemy, że o nich pamiętamy i są dla nas ważni. Jaki upominek kupić, by sprawił im przyjemność? Z pewnością taki, który jest powiązany z ich ulubionym zajęciem.
Gotowanie, wędkowanie, majsterkowanie, podróże, a może motoryzacja? Mając tę wiedzę, znacznie łatwiej trafisz w gusta swoich ukochanych dziadków.

Dla babci

  • Kubek na dzień babci to uroczy prezent. Ucieszy każdą babcię, a dodatkowo umili czas przy porannej kawie czy herbacie. Z okazji dnia babci można je zakupić w pięknej i różnorodnej szacie graficznej. Dodatkowo podaruj babci zestaw miodów wraz z aromatyczną herbatą lub kawą, na pewno się z tego ucieszy.
  • Torba na kółkach za zakupy. Jak wiadomo, zakupy to jedna z ulubionych zadań babci. A co powiesz na torbę na kółkach? Nie dość, że pięknie się prezentuje, to przy okazji zastąpi jednorazową siatkę. A babcia z jeszcze większą dumą będzie spacerować do osiedlowego warzywniaka. Niech wszyscy wiedzą, że jest najlepszą babcią na świecie!
  • Poduszki dekoracyjne to świetny prezent dla babci ceniącej sobie spokój i odpoczynek – zwłaszcza po całym dniu spędzonym na zabawie z wnukami. Pięknie zaprezentują się u babci w salonie i już zawsze będą jej przypominać jaką ważną osobą jest w rodzinie.
  • Akcesoria kuchenne np. rękawice lub fartuch kuchenny to idealny prezent dla babci lubiącej spędzać czas w kuchni. Swoją drogą, czy jest taka babcia, która nie kocha gotować dla swoich wnuków? Rękawice kuchenne czy też inne akcesoria świetnie sprawdzą jako pomoc się podczas gotowania.

Dla dziadka

  • Nikt tak jak dziadek, nie lubi oglądać i pokazywać zdjęć swoich wnuków. Zatem zdjęcia umieszczone w dekoracyjnych ramkach lub albumie, będą wspaniałym prezentem. Taki pomysł na prezent wywoła u niego na pewno uśmiech na twarzy.
  • Termos, to jeden z najlepszych i najciekawszych pomysłów na prezent. Idealne rozwiązanie dla dziadka lubiącego wędkowanie. Z pewnością przyda się dobra ciepła herbata podczas wędkowania. Doceni to każdy fan takiego spędzania wolnego czasu. Świetnie sprawdzi się także w czasie podróży.
  • Personalizowany ręcznik na dzień dziadka, to kolejna z naszych propozycji na uniwersalny i przydatny prezent, który z pewnością doceni.
  • Znacie to, gdy mama prosiła byśmy zjedli jabłko a dziadek za plecami mamy podsuwa nowe ptasie mleczko? Taki już urok seniorów, którym największą radość, sprawia rozpieszczanie wnuków. Nie zawsze w sposób zalecany chociażby przez dietetyków, ale przecież odrobina słodkiego od czasu do czasu nie może nikomu zaszkodzić. Najwyższy czas podarować coś słodkiego dziadkowi.

Mamy nadzieję, że teraz przygotowanie prezentu na dzień dziadka i babci stanie się łatwiejsze. Na szczęście W Kompleksie Handlowym MARYWILSKA 44 różnorodność prezentów jest tak spora, że każdy z łatwością znajdzie coś dla swoich ukochanych dziadków. Zapraszamy po prezenty i na zakupy także w niedziele niehandlowe.

Hala A lokal 25

Cocoon Hala C lokal C002

Świat Słodyczy Hala G lokal G194

Slep spożywczy Hala B lokal 181

Marbet Hala G lokal G16

Hala A lokal A11

Wszystko dla wędkarzy Hala H lokal H208

Multimarket Hala F lokal F138

Prestiżowy Dom Park Handlowy MARYWILSKA 44

Dobry Sen Park Handlowy MARYWILSKA 44

JYSK Park Handlowy MARYWILSKA 44

Black Red White Park Handlowy MARYWILSKA 44

Nowoczesna Kuchnia Hala G lok. G053 i G054

Szale Doris Hala H lokal H57

Sklep góralski Hala A lokal 207

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2023-01-20T11:02:07+01:00 20.01.2023|Aktualności|