Podpowiadamy, co kupić na Mikołajki naszym milusińskim

Nie od dziś wiadomo, że niezależnie od wieku, dzieciaki kochają prezenty. Postanowiliśmy pomóc trochę Mikołajowi, bo wiemy, że jest bardzo zabiegany i razem ze Śnieżynką przygotowaliśmy propozycje ciekawych prezentów dla dzieci w różnym wieku.
W Centrum Handlowym Marywilska 44 znajdziecie prezenty nie tylko na każdą kieszeń,
ale też te najbardziej fantazyjne, popularne i z reklam telewizyjnych.
Klocki, lalki, puzzle, gry, figurki, maskotki, kocyki, ubranka, zabawki kreatywne, naukowe, wozy strażackie, samochodziki, wózeczki, małe kuchenki, naklejki, zegarki, książeczki – moglibyśmy tak wymieniać bez końca?

Tymczasem wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki!

Listy do Św. Mikołaja już dawno są napisane i wysłane, teraz dzieci czekają na świąteczne prezenty. Jeśli nie macie jednak tego listu, (bo ma go Mikołaj) i zastanawiacie się jaki prezent wybrać i czym zachwycić dziecko w Święta, warto podążać w tym przypadku właśnie za nim, za jego pasjami i zainteresowaniami. Wystarczy go trochę poobserwować, zobaczyć czym najchętniej się bawi w domowym zaciszu. Można też zapytać rodziców o jego preferencje, jeśli jesteś ciocią lub wujkiem. Często łapiemy się na tym, że w sklepie z zabawkami dużą frajdę sprawia nam samym oglądanie książeczek dla dzieci, czy zabawek. Wybieramy wtedy zabawki, które w dużej mierze nam się podobają. Musimy jednak pamiętać, aby prezenty, które otrzymają dzieci nie tylko sprawiały nam radość, ale przede wszystkim służyły ich rozwojowi i kreatywności.  Warto też wcześniej pomyśleć co chcemy ofiarować dziecku, bo to zdecydowanie ułatwia zakupy podczas trwania świątecznej gorączki. Najważniejsze, by dziecko ucieszyło się z zabawki, która wesprze jego rozwój, co nie znaczy, że taka zabawka musi być droga. Dobra zabawka dla dziecka, wcale nie musi kosztować dużo, za to ta najpierw przemyślana przez nas i kupiona z głową ? z pewnością wywoła bezcenny uśmiech dziecka.

Poniżej znajdziecie propozycje prezentów dla tych najmłodszych członków rodziny, które mamy nadzieję spełnią ich najskrytsze marzenia. Zapraszamy do fotorelacji:

Zabawki z sesji w większości dostępne są w Pasażu
Głównym, 
lokal: P009, hali G,  lokal 069 oraz w hali H,  lokal 024.
Przypominamy również, że 7 i 8 grudnia zapakujemy kupiony u nas prezent.
Punkt pakowania prezentów znajduje się w Centrum Handlowym Marywilska 44, w Pasażu Głównym przy wejściu 12 i 13.

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2019-12-05T11:29:32+01:00