Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej: sukienki i garnitury, dodatki komunijne w tym wianki, rękawiczki, torebki, bolerka, buty, maseczki do kupienia w naszym Centrum

Przed nami sezon komunijny. Jest to ważne wydarzenie nie tylko dla dzieci, które po raz pierwszy przyjmują Najświętszy Sakrament, ale też dla rodziców chcących, aby w tym dniu wszystko było idealnie.

W kilkudziesięciu sklepach w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 można skompletować cały strój do Pierwszej Komunii Świętej wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Wszystko znajduje się w jednym miejscu i nie trzeba biegać po wielu różnych sklepach, aby kupić poszczególne elementy. To pozwoli zaoszczędzić czas i skupić się na dziecku i nadchodzącej uroczystości. Teraz istnieje możliwość kupienia przez telefon lub Internet i odebrania towaru na miejscu, ale już od 4 MAJA zapraszamy wszystkich rodziców dzieci komunijnych na zakupy detaliczne! Na dzisiejszej konferencji (28.04) Premier RP ogłosił pełne otwarcie galerii handlowych od wtorku, oczywiście przy ścisłym reżimie sanitarnym oraz 1 osobie na 15 m2.

LISTA SKLEPÓW Z ASORTYMENTEM KOMUNIJNYM

Garnitury komunijne oraz sukienki

Podczas Pierwszej Komunii Świętej warto zadbać o odpowiednio dobrany i starannie dopasowany garnitur komunijny, który pozwoli czuć się elegancko, a przy tym komfortowo. W Centrum Handlowym MARYWISLKA 44 znajdziecie Państwo sklepy oferujące garnitury komunijne w modnych fasonach i kolorach. Na sklepowych półkach nie brakuje też wysokiej jakości koszul w różnych rozmiarach, kamizelek, butów oraz takich dodatków jak much, krawatów czy poszetek.

W przypadku sukienek komunijnych dominują falbanki, koronki, efektowne dodatki w postaci kryształków lub koralików, a także wszelkiego rodzaju kwiaty czy kokardy. Dla tych, którzy cenią sobie minimalizm dostępne są modele z delikatnymi, subtelnymi aplikacjami. Producenci oferują zarówno długie, jak i krótkie sukienki komunijne. Jedno na pewno je łączy…wszystkie są w kolorze bieli, symbolizującej czystość i niewinność.

Akcesoria komunijne i dodatki

Sklepy z asortymentem komunijnym w CH MARYWILSKA 44 oferują też bogaty wybór akcesoriów i dodatków. Wianki, torebki, rękawiczki, bransoletki i opaski na rękę, pelerynki i bolerka, buty będą świetnym uzupełnieniem dziewczęcych sukienek i alb. W sklepach znajdziemy też maseczki komunijne, łańcuszki i medaliki, pamiątki oraz zaproszenia.

Garnitury komunijne, suknie i dodatki dostępne są w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 m.in. w lokalach:

hala F lokal 199 – Jankes
hala G lokal 41 – Maxim
Pasaż Główny lokal 017 – Sweet Dream
hala F lokal 162 Domini
hala A lokal 074 – Abra kadabra suits
hala A lokal 146 – Chrzest od A do Z
hala A lokal 156 – Alzo
hala G lokal 139
hala H lokal 133 – Impis
Pasaż Główny lokal 21A
hala G lokal 146 biżuteria
hala G lokal 159 buty

Zapraszamy na zakupy detaliczne od 4 MAJA. Obecnie Centrum Handlowe Marywilska 44 jest otwarte dla Klientów i działa w najwyższym rygorze sanitarnym. Zgodnie z ostatnim Rozporządzeniem Rady Ministrów obowiązuje zakaz handlu detalicznego. Działać może handel hurtowy i sprzedaż wysyłkowa.

2021-05-10T11:12:28+02:00 29.04.2021|Wydarzenia|