OFERTA SPECJALNA W SALONIE DOBRY SEN

Salon Dobry Sen z materacami i łóżkami! Poznaj ofertę najwyższej jakości produktów, które zapewnią Ci wyjątkowy komfort i zdrowy sen. Oferta salonu obejmuje szeroki wybór materaców i łóżek, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki  długoletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy pewni, że każdy Klient znajdzie w salonie Dobry Sen idealne rozwiązanie dla swojego snu.

OFERTA SPECJALNA NA MATERACE | SZCZEGÓŁY W SALONIE

Przestronny salon posiada w swojej ofercie łóżka z litego drewna: jesionowego, dębowego, sosnowego, świerkowego czy bukowego. Dostępne są także materace renomowanych marek polskich i włoskich producentów: Senactive, Merita, Falomo oraz stelaże, a wieloletnie doświadczenie pozwala obsłudze doradzić jak wybrać idealne łóżko do sypialni. Łóżka jak i materace na życzenie klienta można zamówić w pożądanym wymiarze.

W Dobrym Śnie klienci zaopatrzą się również w wyjątkowe oświetlenie. Lampy stojące, stołowe oraz nocne charakteryzują niespotykane, często barwne witraże. Lampy wykonywane są ręcznie w pracowniach artystycznych w Polsce. Miłośnicy detali z pewnością docenią misternie wykonane witraże. Efektowne lampy w witrynie przykuwają wzrok zapraszając do sklepu.

2023-08-10T09:35:49+02:00