Nowa kolekcja w butiku Stile di Strada

W butiku Stile di Strada (hala H lokal 035) dostępna jest nowa jesienna kolekcja, w której znajdziecie wiele ciekawych propozycji. Wśród nich m.in. przypominające halki bieliźniane sukienki, swetry, płaszcze oraz niezwykle modne w ostatnim czasie spodnie szwedy w wielu kombinacjach kolorystycznych.

Bieliźniane sukienki

Niezwykle seksowne, delikatne sukienki, które na pierwszy rzut oka przywodzą na myśl satynowe halki nocne, to jedna z jesiennych propozycji butiku Stile di Strada. Tego typu sukienki doskonale komponują się z długimi ciepłymi swetrami lub płaszczami przepasanymi paskiem.

Swetry

Jak wiemy, zwierzęcy print to hit tej jesieni, dlatego nie mogło tego motywu zabraknąć w najnowszej kolekcji Stile di Strada. Na szczególną uwagę zasługują krótkie swetry z golfem w lamparcie cętki, które świetnie wypadną w połączeniu z wąską spódnicą lub spodniami z wysokim stanem.

Wśród jesiennych propozycji znajdziemy również swetry oversize, którym kobiecego szyku nada pasek w tali. Ten element garderoby już kolejny sezon króluje w modowych rankingach.

Spodnie szwedy

Spodnie szwedy to cześć garderoby dla tych kobiet, które z modą są za pan brat. Tego typu spodnie mogą stać się bohaterem niezwykle intrygujących stylizacji, przy jednoczesnym zachowaniu poczucia luzu i swobody. W najnowszej kolekcji butiku Stile di Strada znajdziecie je w wielu modnych kolorach i deseniach.

Zapraszamy na zakupy do butiku Stile di Strada (hala H lokal 035).

2018-10-16T14:46:14+02:00 16.10.2018|Aktualności|