Najlepszy wózek dla Twojego maluszka znajdziesz u nas!

Jeśli stoisz przed wyborem, a następnie zakupem pierwszego wózka dla swojego maluszka, przechodzimy z pomocą, bo wbrew pozorom nie jest to taka prosta sprawa. Nie tylko ze względu na to, że wózek to zazwyczaj najdroższa rzecz w wyprawce, ale także dlatego, że liczy jakość gondoli, wygoda i bezpieczeństwo niemowlęcia. Na dodatek zwykle pierwszy wózek dla dziecka musimy kupić dokładnie wtedy, kiedy nie mamy kompletnie o nim żadnej wiedzy. Podpowiemy zatem na co zwrócić uwagę przy zakupie. Sprawdź koniecznie propozycje od trzech naszych renomowanych sklepów, które posiadają wózki w swojej ofercie.

Zapraszamy do Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 do:

Zanim jednak odwiedzicie nasze sklepy z asortymentem dla maluszków, zastanówcie się:

Jaki budżet możecie przeznaczyć na zakup wózka dla dziecka?

Sprawdzone, markowe wózki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które wolniej się zużywają. Dzięki temu po jednym dziecku taki wózek zazwyczaj wciąż wygląda na niezniszczony w dodatku nic w nim nie skrzypi, nic się nie złamało, dlatego będzie można go sprzedać  lub zostawić dla kolejnego dziecka.

Gdzie dany wózek będzie najczęściej używany?

Im większe amortyzowane koła tym wózek lepiej poradzi sobie na nierównych, wyboistych drogach czy leśnych dróżkach.

Wymiary i waga wózka

To, ile waży wózek będzie miało ogromne znaczenie, zwłaszcza jeżeli mieszkamy np. na 4-tym piętrze w kamienicy bez windy. Do tego trzeba dodać wagę rosnącego malca.

Preferujecie Gondolę i spacerówkę czy wózek 2 w 1?

Wózek typu 2 w 1 (czyli gondola i spacerówka na jednym stelażu) to zdecydowanie tańsza opcja niż zakup dwóch wózków.

Angel Kids

Jolimpex

Hexpol

2021-01-07T15:22:08+01:00 07.01.2021|Aktualności|