Mrówka radzi jakie materiały najlepiej sprawdzą się w ogrodzie

Jesteś na etapie urządzania ogrodu? A może postanowiłeś odświeżyć swój dotychczasowy kącik do wypoczynku na zewnątrz? Dobrze się składa, bo chcemy podpowiedzieć Ci jak to zrobić. Odpowiednio dobrane meble ogrodowe, dekoracje i dodatki to podstawa dobrze urządzonego ogrodu. Dlatego warto wiedzieć, co sprawdzi się najlepiej.

Poniżej prezentujemy przegląd materiałów na meble ogrodowe, które radzą sobie najlepiej w czasie deszczu i słońca. Zapoznaj się z naszym przeglądem i przyjdź do Mrówki do Parku Handlowego MARYWILSKA 44 po wybrane produkty. Ogród z Mrówką będzie nie tylko piękny, ale też funkcjonalny.

  • Plastik

Występuje w tak wielu wzorach i kolorach, że bez problemu znajdziemy odpowiednie przedmioty z tego surowca. Plastikowe krzesła do ogrodu są bardzo praktyczne, dzięki temu że są lekkie oraz łatwe w czyszczeniu, chociażby po deszczu. Dobrej jakości tworzywo sztuczne nie żółknie od słońca, co również jest zaletą. Jednak meble ogrodowe z plastiku szybko się nagrzewają, co może być komfortowe.

  • Drewno

Drewno, to naturalny materiał, który nie ma problemu z dopasowaniem się do większości aranżacji ogrodowych i ma szerokie grono fanów. Drewniane meble są  trwałe i wytrzymałe. Jednak piękno tych mebli okupione jest wadami. Po pierwsze, aby były trwałe stosuje się impregnaty, oleje albo farby. Przenoszenie jest problematyczne, bo zwykle są ciężkie.

  • Metal

Zdecydowanie jeden z wytrzymalszych materiałów na meble ogrodowe. Dostępne w różnych wzorach, stosunkowo niedrogie meble ogrodowe, dlatego nadadzą się do nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacji. Jeżeli zabezpieczymy je odpowiednio przed wodą, na pewno posłużą wiele lat. Jeżeli chodzi o wady, możemy do nich zaliczyć sporą wagę.

  • Aluminium

Na koniec mamy jeszcze jeden lekki i trwały materiał- aluminium. Choć zazwyczaj wykonuje się z niego po prostu stelaże do mebli ogrodowych. Meble z aluminium cechują się nowoczesnym wzornictwem i łatwym składaniem, co może skusić nas na wybór właśnie takich mebli.

Po idealne meble do swojego ogrodu lub na balkon zapraszamy do Mrówki! Ale to nie wszystko do 19 lipca trwa promocja na leżaki i fotele ogrodowe. Przy zakupie otrzymasz rabat w wysokości 10%. Dodatkowo w Mrówce pojawiły się nowości w postaci basenów ogrodowych, lamp solarnych, kwietników, czy huśtawek. Zapraszamy do fotorelacji.

2021-07-02T15:27:56+02:00 02.07.2021|Aktualności|