Strona www: www.jankesmoda.pl

Telefon: 575525071

Email: jankesmoda@op.pl

Fanpage: brak

Hala i numer lokalu: F 199

Typ sprzedaży: detal

Asortyment:

Jankes moda

Sklep Jankes moda to renomowany producent ubrań dziecięcych. Klienci znajdą to wszystko, czego potrzebuje elegancki chłopiec. Marka ma silną pozycję na polskim i europejskim rynku. Jankes moda wyróżnia się doskonałą jakością szycia, najlepszymi materiałami i nowoczesnym stylem. Bogatemu wzornictwu towarzyszy troska o najdrobniejsze detale. Dzięki temu odzież Jankes wyróżnia się w tłumie. Cały asortyment sklepu jest szyty w Polsce, co stanowi kolejną gwarancję najwyższej jakości. Oferta sklepu jest stale poszerzana z uwzględnieniem najnowszych trendów modowych. Mali gentelmani po prostu na to zasługują.

Jankes moda – wszystko czego potrzebuje mały gentleman

Klienci przyprowadzający chłopca do sklepu mogą mieć pewność, że ich pociecha opuści sklep z modnym strojem wizytowym. Jankes moda oferuje przede wszystkim niezwykle stylowe garnitury chłopięce. To idealny wybór między innymi na pierwszą komunię, ale również inne zacne uroczystości. Stylowe garnitury są dostępne w cenach, które nie zmuszają rodziców sięgać głęboko do portfela. Na elegancki strój zasługuje bowiem każdy, a szczególnie najmłodsi. W Jankes moda można kupić również marynarki i spodnie osobno, by samodzielnie skomponować idealny elegancki strój dla dziecka. Odzież dostępna jest w rozmiarach przeznaczonych dla chłopców w różnym wieku i o różnej posturze. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Istotne dodatki

Oprócz garniturów sklep oferuje także inne części eleganckiej garderoby oraz niezwykle istotne dodatki. W chłodniejszych porach roku bardzo przydatny będzie na przykład elegancki płaszcz, który doskonale prezentuje się w towarzystwie stylowego garnituru. Klienci Jankes moda znajdą w sklepie również eleganckie i wygodne buty dostępne w typowych chłopięcych rozmiarach. Ozdobę modnego stroju stanowią ponadto dostępne w sklepie krawaty, muchy, paski, poszetki i inne ciekawe dodatki.

W Jankes moda można znaleźć stroje z najnowszych kolekcji, podążających za aktualnymi trendami w modzie. Jednocześnie wiele garniturów i dodatków jest objętych promocją i dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Jankes moda zaprasza na zakupy małych gentelmanów i ich rodziców. Ze sklepu nikt nie wyjdzie z pustymi rękami.