Kraina Św. Mikołaja w Kompleksie Handlowym MARYWILSKA 44

Kraina Św. Mikołaja w Kompleksie Handlowym MARYWILSKA 44
Świąteczne przedstawienia, edukacyjny plac zabaw kreatywnych, animacje ruchowe
z Bajkostworami, warsztaty kreatywno-modelarskie, to tylko niektóre z atrakcji jakie Kompleks Handlowy MARYWILSKA 44 przygotował dla najmłodszych.
– Już 3 grudnia wszyscy milusińscy będą mieli okazję wybrać się do Krainy Św. Mikołaja.

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE

W tym szczególnym okresie świątecznym chcemy, by dzieci miały przestrzeń do zabawy, edukacji i radości z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego pierwszy ze świątecznych eventów jakie planujemy w grudniu, jest poświęcony w całości najmłodszym

– informuje Małgorzata Konarska, Prezes Zarządu MARYWILSKA 44 Sp. z o.o

Spotkanie jest przygotowaniem do Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie będziemy słuchać wartościowych bajek, a następnie dzieci wraz z animatorami wykonają chociażby drewniane zabawki.
Celem spotkania jest zachęcenie rodzin do wspólnego kreatywnego spędzania czasu
i czerpania inspiracji z rodzimej tradycji oraz opowieści, które są doskonałym nośnikiem wartości: miłości, przyjaźni i sprawiedliwości.
Podczas warsztatów mali konstruktorzy będą mieć okazję zaprojektowania modeli związanych z Krainą św. Mikołaja i nim samym – m.in. zaprojektują sanie i zaprzęg św. Mikołaja, lalkę obrotową św. Mikołaja czy też szopki świąteczne.

Warsztaty rozwijają zdolność koncentracji czyli umiejętność skupienia uwagi na zadaniu, uczą staranności i dokładności w działaniu oraz doskonalą zdolności manualne. Pobudzają myślenie narracyjne i kształtują pozytywne postawy

? dodaje Małgorzata Konarska, Prezes Zarządu MARYWILSKA 44 Sp. z o.o

Dzieci będą mogły wziąć udział w Bajkowym Przedstawieniu, którego styl opowiadania jest bardzo żywy. W trakcie bajania uczestnicy głosem i ciałem angażują się w opowiadanie. Wydają najróżniejsze dźwięki, imitują ruchy prezentowanej postaci. Początkiem grudnia świąteczną strefę dziecięcą w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 wypełnią także niesforne bajkostwory.

Drugi event, zaplanowany jest w weekend tuż przed Świętami, kiedy jest to czas ostatnich zakupów, wybierania prezentów i ich pakowania. Dlatego 17 i 18 grudnia w CH MARYWILSKA 44 będzie można bezpłatnie zapakować prezenty, spotkać Św. Mikołaja i Śnieżynki, które poczęstują słodkim upominkiem, a w świątecznej fotobudce zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Warto odwiedzić także stoisko do świątecznego ozdobienia pierników.
Zapraszamy w podróż do Krainy Św. Mikołaja 3 grudnia w godzinach 9-17.
Natomiast w weekend przed świętami 17-18 grudnia zapraszamy od 10-16. Wszystkie atrakcje są bezpłatne. Wesołych Świąt!

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2022-12-12T14:18:00+01:00