MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. dołączyła do grona Pracodawców RP

Podstawowym celem funkcjonowania Pracodawców RP jest ochrona praw pracodawców oraz wspieranie swoich członków w działaniach podejmowanych na forum publicznym.

Przedstawiciele Pracodawców RP angażują się w działania istotne z punktu widzenia prowadzenia biznesu i pracodawców: podczas posiedzeń komisji sejmowych i senackich, w pracach decyzyjnych i doradczych na różnych szczeblach administracji państwowej oraz w komisjach kontrolujących wykorzystanie środków unijnych. Organizacja dąży do stworzenia państwa przyjaznego pracodawcom.

Przynależność do organizacji Pracodawców Polskich nie tylko pozwala nam na poznanie poglądów innych pracodawców dotyczących sytuacji gospodarczej, ale także umożliwia skorzystanie z ich doświadczeń w relacjach z decydentami i prawodawcami – podkreśla prezes Spółki MARYWILSKA 44 -Małgorzata Konarska

Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej są najstarszą, działającą od 1989 roku i największą organizacją pracodawców w Polsce, skupiającą ponad 19 000 przedsiębiorstw, w sumie zatrudniających ponad 5 milionów pracowników. Zdecydowana większość z nich – 85 proc. – to firmy prywatne.

Więcej informacji: PracodawcyRP.pl

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2022-05-11T09:24:20+02:00 10.05.2022|Aktualności|