Kurtki skórzane – ponadczasowy styl, który nigdy nie wychodzi z mody

Kurtki skórzane to świetny wybór w wielu stylizacjach. W świecie gwiazd w każdym sezonie z upodobaniem noszą je aktorzy, muzycy i wokaliści zapewniając sobie zapadający w pamięci na długo total look. Nie tylko fani szaleją na punkcie skórzanych stylizacji, ale też świat mody.
Dziś ulice wypełnione są tym rasowym elementem garderoby. Styliści podkreślają, że skórzana kurtka nadaje jej właścicielowi intrygującego, nieco tajemniczego wyglądu i jest jasnym komunikatem o Twoim doskonałym guście i niepokornej duszy. Skórzana ramoneska świetnie sprawdzi się na nieformalnym spotkaniu, randce, wypadzie z kumplami na miasto, na zakupach z przyjaciółkami czy na weekendowym wyjeździe. Jeśli nie potrafisz zrezygnować ze skórzanego stylu podczas oficjalnych okazji, wybierz przedłużany model albo skórzany płaszcz.
Jaką kurtkę skórzaną wybrać i jak najlepiej ją nosić? Wszystko zależy od Twoich upodobań, bo liczba propozycji w salonie MUSIN w G74 w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 jest naprawdę imponująca.

2020-10-23T10:51:56+02:00 23.10.2020|Aktualności|