Szanowni Państwo

Szanowni Państwo

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia  od 14 marca do odwołania sklepy w centrach handlowych o powierzchni ponad 2 tys. metrów kw. muszą być zamknięte. Są jednak wyjątki. W Kompleksie Handlowym MARYWILSKA 44 są otwarte sklepy, które nie zostały objęte zakazem, prowadzą  sprzedaż m.in: żywności, produktów leczniczych, artykułów dla zwierząt domowych oraz artykułów budowlanych lub remontowych.

W trosce o bezpieczeństwo  nas wszystkich wprowadzamy obowiązek  noszenia maseczek i rękawiczek dla wszystkich osób przebywających na terenie  Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44.  Bez takiej ochrony nie będzie można wejść do obiektu.

Dziękujemy za zrozumienie i dbajmy o siebie nawzajem.

Wzmożone działania w Kompleksie przeciw koronawirusowi.

W związku z pojawieniem się koronawirusa w Polsce, na terenie Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie klientów oraz pracowników wprowadziliśmy szereg działań profilaktycznych w tym dodatkowe prace dezynfekcyjne oraz akcję informacyjną.
Serwis sprzątający zwiększył częstotliwość dezynfekcji wspólnych elementów wyposażenia Kompleksu. Pojawiły się także instrukcje rekomendowane przez Główny Inspektorat Sanitarny- „jak prawidłowo myć dłonie” oraz antybakteryjne środki czystości zamontowane w korytarzach oraz przy wejściach.
W toaletach dostępne są również suszarki World Dryer VERDEdri, które wyposażone są w technologię antybakteryjną SteriTouch®

Główny Inspektorat Sanitarny
Koronawirus: informacje i zalecenia

Sprzedaż internetowa

Poniżej przedstawiamy kontakt do najemców oferujących sprzedaż online.

ADRESY SKLEPÓW INTERNETOWYCH
2020-04-06T15:38:09+02:00 02.04.2020|Aktualności|