Karnawał w pięknym stylu

Dla wielu z nas styczeń to najwspanialszy czas w roku. To okres hucznych imprez i zabaw karnawałowych, ale to też czas Studniówek, na które wszystkie nastolatki czekają z wypiekami na twarzy. Przedmaturalne przyjęcie odbywa się w przybliżeniu sto dni przed rozpoczynającymi się w maju maturami. Niezależnie czy szykujesz się na imprezę karnawałową czy na studniówkowy bal, warto zaplanować poszukiwanie idealnego stroju, bo wybór właściwej kreacji to nie taka prosta sprawa.

Długa czy krótka? O to jest pytanie! Już za moment najciekawszy okres w klasach maturalnych – zanim jednak tegoroczni maturzyści zasiądą do egzaminu dojrzałości mogą odetchnąć i trochę się zabawić. Studniówka, to dobry czas na wspomnienia i czasem jedna z ostatnich wspólnych imprez, zanim każdy wybierze inny kierunek studiów i drogi się rozejdą. Najważniejszym i największym problem jest wybór tej jedynej sukienki na bal maturalny. Przed takim samym dylematem stajemy wybierające się na zabawę karnawałową. My, kobiety tak już mamy, że pragniemy w ten cudowny wieczór wyglądać idealnie, więc zastanawiamy się, jaką sukienkę kupić, by wyglądać w niej wyjątkowo.

Bądź jak gwiazda

Studniówka jak i właśnie rozpoczynający się karnawał jest okazją, by wyglądać wprost zjawiskowo! Możemy włożyć okazałą sukienkę, która odzwierciedla nasz codzienny styl lub wybrać coś spektakularnego, wzorując się na stylizacjach gwiazd. Studniówka jak i karnawał należą do formalnej okazji, więc nie wypada przyjść w tym, w czym chodzimy na co dzień. Jeśli w głowie mamy już obraz naszej wymarzonej kreacji, możemy rozpocząć poszukiwania idealnej sukienki.

Długa czy krótka?

Wyróżniające się swoim eleganckim wyglądem i wyrafinowanym krojem są sukienki długie. Długa sukienka, będzie pasować do osób, które lubią elegancko wyglądać. Zazwyczaj dodatkiem są buty na wysokim obcasie. Krótsza sukienka zaś będzie pasować do każdej kobiety, niezależnie od figury. Dodatkowym atutem krótkiej sukienki jest swoboda ruchów. Modele krótkie są bardzo wygodne i dobrze sprawdzą się w tańcu.

Sukienki klasyczne

Nie każda z dziewczyn lubi intensywne kolory sukienek. Wiele decyduję się na najbezpieczniejszą i zarazem zawsze modną sukienkę w kolorze czerni lub granatu. Czerń jest kolorem uniwersalnym, który zawsze pasuję do eleganckich okazji. Osoby, które nie chcą dużo czasu poświecić na znalezienie tej jedynej sukni, najczęściej wybierają je w tym kolorze. Czerń pasuję do wszystkiego, niezależnie jakie dodatki dobierzemy. Sprawdzą się buty innego koloru, ale możemy także założyć buty pod kolor sukienki.

Metaliczne złoto, czerwień i cekiny

Odważniejsze kobiety, zwłaszcza te młodsze, często wybierają sukienki w przeróżnych odcieniach. Coraz częściej sięgają po sukienki w wyrazistych kolorach, ponieważ swoim kolorem przykuwają uwagę. Wybierając do nich skromne, klasyczne dodatki, będziemy wyglądać elegancko oraz z klasą. Natomiast w obecnej modzie imprezowej, prym wiodą cekiny i wspominane wcześniej intensywne kolory. Różnorodność trendów sprawia, że każda z nas może wybrać w czym czuje się najlepiej.

Jeśli chodzi o płeć przeciwną również mamy dla nich wiele gotowych stylizacji. W Kompleksie Handlowym MARYWILSKA 44 dostępne są garnitury, koszule, buty, paski, muchy. Precyzyjnie skrojony garnitur w czarnym wydaniu to ponadczasowa kreacja dla mężczyzny z klasą. Sprawdzi się doskonale podczas karnawału, czy też studniówkowego przyjęcia. Garnitur uzupełnijcie, odpowiednią koszulą, czarną muchą i skórzanymi półbutami w stonowanym kolorze. Dla tych bardziej zwariowanych proponujemy dobrać do garnituru poszetkę pokrytą fantazyjnym printem i spinki do mankietów z perłowym wypełnieniem.

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2023-01-24T12:15:50+01:00