Jaką sukienkę wybrać na studniówkę?

Długa czy krótka sukienka na studniówkę? O to jest pytanie! Już za chwilę najciekawszy okres w klasach maturalnych – zanim tegoroczni maturzyści zasiądą do egzaminu dojrzałości mogą odetchnąć i trochę się zabawić. Studniówka, to dobry czas na wspomnienia i czasem jedna z ostatnich wspólnych imprez, zanim każdy wybierze inny kierunek studiów i drogi się rozejdą. Najważniejszym i największym problem jest wybór tej jedynej sukienki na bal maturalny. Chcemy w ten cudowny wieczór wyglądać idealnie, więc przez długi czas zastanawiamy się, jaką sukienkę kupić, by wyglądać w niej wyjątkowo. Długa czy krótka, która będzie lepsza?

Jak ubrać się na studniówkę?

Studniówka jest okazją, by wyglądać zjawiskowa tego jednego wieczoru. Możemy włożyć sukienkę, która odzwierciedla nasz codzienny styl lub wybrać coś spektakularnego, wzorując się na stylizacjach gwiazd. Studniówka nie należy do formalnej okazji, lecz nie wypada na nią przyjść w codziennej odzieży. Jeśli w głowie mamy już obraz naszej wymarzonej kreacji, możemy rozpocząć poszukiwania idealnej sukienki studniówkowej.

Długa czy krótka?

Wyróżniające się swoim eleganckim wyglądem i wyrafinowanym krojem są sukienki długie. Długa sukienka, będzie pasować do dziewczyn, które lubią elegancko wyglądać. Zazwyczaj dodatkiem są szpilki na wysokim obcasie. Krótka sukienka zaś będzie pasować do każdej dziewczyny, niezależnie od figury. Dodatkowym atutem krótkiej sukienki jest swoboda ruchów. Modele krótkie są bardzo wygodne i dobrze sprawdzą się w tańcu.

Sukienki klasyczne

Nie każda z dziewczyn lubi intensywne kolory sukienek. Wiele decyduję się na najbezpieczniejszą i zarazem zawsze modną sukienkę w kolorze czerni lub granatu. Czerń jest kolorem uniwersalnym, który zawsze pasuję do eleganckich okazji. Osoby, które nie chcą dużo czasu poświecić na znalezienie tej jedynej sukni, najczęściej wybierają je w tym kolorze. Czerń pasuję do wszystkiego, niezależnie jakie dodatki dobierzemy. Sprawdzą się buty innego koloru, jak także możemy założyć pod kolor sukienki.

Metaliczne srebro, złoto, cekiny, zieleń i czerwień

Odważniejsze maturzystki często wybierają sukienki w przeróżnych odcieniach. Wybierając skromne, klasyczne dodatki, będziemy wyglądać elegancko oraz z klasą. Dziewczyny coraz częściej sięgają po sukienki w tych kolorach, ponieważ swoim kolorem przykuwają uwagę.

Każdą sukienkę należy przymierzyć i dopasować do swojej figury, by w dzień studniówki czuć się wyjątkowo i uroczyście. Polecamy wybrać się po kreację do Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44 otwartego także w niedziele.

Pasaż Główny lokal 68

Szeroki wybór sukienek znajdziesz w Forever Pasaż Główny 036; 060, hala G lokal 012

Długie sukienki Hala A lokal 187

Pasaż Główny lokal 64

Pasaż Główny lokal 64

Sukienka o nowoczesnym kroju Stile di Strada hala H lokal 35

Nowy butik z sukienkami Esposa Pasaż Główny lokale 43-45

Esposa

Esposa

Nowy butik z sukienkami Esposa Pasaż Główny lokale 43-45

Sukienka z dekoracyjnym szerokim pasem Hala B lokal 65

Krótka sukienka z paskiem Hala A lokal 51

Pasaż Główny Multioutlet

Pasaż Główny lokal 14

Pasaż Główny lokal 14

Forever Pasaż Główny 036; 060, hala G lokal 012

Hala G lokal 002

Hala G lokal 002

Hala A lokal 187

Pasaż Główny lokal 40

Pasaż Główny lokal 40

Hala G lokal 68

Przykuwające uwagę sukienki Hala G lokal 176

Przykuwające uwagę sukienki Hala G lokal 176

Pasaż Główny lokal 39

Hala G lokal 135

Hala G lokal 95

Sukienki długie i krótkie Hala G lokal 95

Pasaż Główny lokal 68

Pasaż Główny lokal 29

Pasaż Główny lokal 11

Nowy butik z sukienkami Esposa Pasaż Główny lokale 43-45

2022-01-07T15:40:07+01:00 07.01.2022|Aktualności|