Jak odpowiednio dobrać biżuterię do sylwestrowej kreacji?

Rolą biżuterii jest podkreślenie kobiecego piękna i wyeksponowanie jego atutów.
By skutecznie spełnić swoją rolę, biżuteria powinna współgrać przede wszystkim z ubiorem – w przeciwnym wypadku może zniweczyć staranne przygotowania Twojej stylizacji. Aby uniknąć rozczarowań, warto poznać najważniejszą wskazówkę, która ułatwi Ci dobór biżuterii, do sylwestrowej sukienki.

Obecnie marki jubilerskie prześcigają się w ilości proponowanych różnego rodzaju wyrobów; począwszy od pierścionków, naszyjników czy bransoletek, a na modnych chokerach kończąc. Niemniej jednak warto zauważyć, że sam wybór biżuterii nie należy do najłatwiejszych.
Biżuteria jest jednym z najczęściej wybieranych dodatków. Na co wobec tego zwrócić uwagę w trakcie zakupu wspomnianych ozdób jako dodatek do sylwestrowej kreacji?

Najważniejszym aspektem jaki należy wziąć pod uwagę w przypadku wyboru biżuterii, jest ubiór. To do czego założymy ją na Sylwestra jest kluczowe.
W przypadku, kiedy nasza noworoczna kreacja posiada sporą ilość zdobień, takich jak chociażby falbany, cekiny czy też tiule, idealnym uzupełnieniem staną się dla niej wyroby minimalistyczne, z ograniczoną ilością zdobień. I odwrotnie. Jeśli zdecydujemy się na look zdecydowanie skromniejszy lub wykonany z uwzględnieniem klasycznych fasonów, wówczas z powodzeniem możemy założyć biżuterię taką jak: ozdobne kolie, długie kolczyki czy duże, błyszczące pierścionki.

W wyborze odpowiedniej biżuterii z pewnością pomoże nam również wykwalifikowana obsługa sklepu z biżuterią Woow Design w Kompleksie Handlowym MARYWILSKA 44. Znajdziesz tu nie tylko idealny dodatek do swojej sylwestrowej kreacji, ale też trafiony prezent świąteczny last minute.

Wszystkie produkty z sesji zdjęciowej znajdziesz w butiku Woow Design hala G 145

2019-12-20T13:00:10+01:00 23.12.2019|Aktualności|