Figlarium – coś więcej niż sala zabaw

Długie, całodzienne zakupy z dziećmi to prawdziwe wyzwanie dla rodziców. To również aktywność uciążliwa dla dzieci, która może powodować frustrację i niepotrzebne konflikty. Jednak wyprawa do Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 nie musi być męcząca i nudna, gdyż każde dziecko może spędzić ciekawie czas w sali zabaw Figlarium, pod nadzorem wykwalifikowanych opiekunek. Dorośli w tym czasie mogą spokojnie zrobić zakupy lub napić się pysznej kawy i wypocząć w wygodnej strefie rodzica. Sala zabaw Figlarium mieści się w hali F lokal 004.

Czym dokładnie jest FIGLARIUM?

Figlarium to klimatyczna i nowocześnie urządzona sala zabaw, która zapewnia dzieciom aktywne i bezpieczne spędzanie czasu. W Figlarium czeka na dzieci wiele atrakcji, w tym między innymi: czteropoziomowa konstrukcja do zabawy – wieża Spiderman’a z gumami do wspinania, labirynty, tor przeszkód, basen z piłeczkami, boisko do gry w piłkę nożną i koszykówkę oraz zjeżdżalnie: tradycyjne i rolkowa. Wyposażenie sali jest z jednej strony gwarancją doskonałej zabawy, z drugiej może być inspiracją do kreatywności i impulsem do swobodnej aktywności ruchowej. Wszystkie atrakcje są całkowicie bezpieczne i wykonanie z certyfikowanych materiałów.

Urodzinowe przyjęcie w Figlarium

Figlarium to także doskonałe miejsce na organizację przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Niebanalny wystrój wnętrza sali zabaw, który jest m.in. odzwierciedleniem pirackiego statku, tworzy przyjazne środowisko do zabawy i zdobywania nowych przygód. Urodziny w tak pięknie zagospodarowanym miejscu będą bez wątpienia niezapomnianym przeżyciem.

Sala zabaw FIGLARIUM w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 otwarta jest od poniedziałku do niedzieli w godz. od 11.00 do 20.00. Serdecznie zapraszamy.

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2019-08-26T11:14:40+02:00 10.08.2019|Aktualności|