„Fajny czas mamy” już za nami…

Tegoroczna edycja warsztatów „Fajny czas mamy” z inicjatywy spółki MARYWILSKA 44 dobiegła końca.
Misją kampanii było zwiększenie świadomości dotyczącej bezpiecznego macierzyństwa oraz pomoc rodzicom w zdrowym rozwoju ich dziecka.
Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom tego wydarzenia. Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy Was gościć w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44. Zainteresowanie spotkaniami było ogromne, w naszym wydarzeniu w ciągu roku uczestniczyło blisko 800 osób! Frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W panelach uczestniczyły zarówno przyszłe mamy, jak również rodzice z małymi dziećmi, które w czasie prelekcji  mogły bezpłatnie korzystać z Sali Zabaw FIGLARIUM. Tym bardziej nas to satysfakcjonuje, bo warsztaty powstały właśnie z myślą o młodych rodzicach lub o przyszłych mamach.
Kiedy rodził się pomysł na cykl bezpłatnych warsztatów przyświecał nam jeden cel:

“Bardzo ważnym aspektem naszej działalności jest zaangażowanie społeczne. Dlatego bliska jest nam idea odpowiedzialności społecznej biznesu. Odpowiednio analizujemy i wybieramy te obszary działalności, w których możemy wprowadzać zmiany na lepsze. Działamy aktywnie na płaszczyźnie lokalnej, która jest szczególnie bliska naszemu sercu, dlatego zdecydowaliśmy się na organizacje warsztatów dla kobiet – w głównej mierze mieszkanek Białołęki, które są lub w najbliższym czasie zostaną mamami. Organizując i udostępniając swoją przestrzeń lokalnej społeczności chcemy pokazać, że nasz kompleks handlowy, to przyjazne miejsce, które daje coś wartościowego od siebie dla innych “ wspomina Małgorzata Konarska, prezes MARYWILSKA 44 sp. z o.o.

Warto wspomnieć, że panele dyskusyjne były prowadzone przez doświadczone ekspertki, które prowadziły każde spotkanie z niesamowitą pasją, energią i…przyjemnością!
Dziękujemy Pani:

Darii Rybickiej – doświadczonej dietetyczce, certyfikowanej diet coach. Autorce książki „Apetyczna książka” oraz poczytnego bloga dariarybicka.pl.

Agnieszce Skoczylas – psycholożce dziecięcej. Instruktorce masażu Shantala. Doula. Autorce popularnego bloga Blisko Dziecka (http://www.bliskodziecka.com.pl/).

Monice Kurdej –psychodietetyczce, trenerce oddechu i kobiecej złości, blogerce Zasmakuj w życiu, prowadzącej własną praktykę psychodietetyczną.

Sylwii Lenartowicz – dietetyczce, ekspertce do spraw żywienia dzieci i kobiet w ciąży.
Od 2014 roku ściśle współpracującej z Fundacją Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego, SGGW, Instytutem Matki i Dziecka oraz Fundacją NUTRICIA.

dr n. med. Elżbiecie Binek – Od wielu lat specjalizującej się w fizjoterapii pediatrycznej.  Certyfikowanej terapeutce metod: NDT Bobath dla dzieci, metody Vojty, PNF Basic, Kinesiology Taping oraz instruktorce masażu Shantala. Autorce specjalistycznych artykułów medycznych.

Pauli Jasińskiej – trenerce personalnej, sędzi sportów sylwetkowych, instruktorce kulturystyki oraz fitness. Specjalizującej się w treningu siłowym, funkcjonalnym, a także z osobami starszymi i kobietami w ciąży.

Aleksandrze Charęzińskiej – pedagożce, terapeutce integracji sensorycznej, specjalistce diagnozy i terapii pedagogicznej, instruktorce Masażu Shantala. Autorce popularnej książki „Sensoryczne Niemowlę.

Dziękujemy Paniom jeszcze raz za obecność, wiedzę, porady i empatię.

Nie zapominamy także o partnerach tej akcji, którzy cały rok wspierali projekt wykazując się niesamowitym zaangażowaniem i pomocą. Honorowy patronat nad naszym projektem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka Pan Grzegorz Kuca. Gorąco dziękujemy wszystkim partnerom projektu: Komitetowi Ochrony Praw Dziecka, Fundacji NUTRICIA oraz społecznej inicjatywie „Białołęka jest kobietą”. Dzięki Wam organizacja całego eventu byłą czystą przyjemnością.

Podziękowania należą się także naszym patronom medialnym: Parenting.pl, MiastoDzieci.pl, Rodzice.pl oraz wRoliMamy.pl. Cieszymy się, że pisaliście o nas i zapraszaliście na łamach swoich portali do uczestnictwa w warsztatach. Dzięki Wam frekwencja była naprawdę wysoka.

2019-11-28T14:02:19+01:00 28.11.2019|Aktualności|