DIAMENT FORBESA 2018

Już po raz jedenasty w porozumieniu z redakcją miesięcznika „Forbes” firma Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w kraju. Wszystkie przedsiębiorstwa, które znalazły się na naszej liście, mogą szczycić się tytułem „Diament Forbesa 2018”

W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Brano pod uwagę firmy, które złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Eliminowane są przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Pozostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka niższym niż 4, ocenianym wg ratingu Bisnode.

MARYWILSKA 44 Spółka z o.o. to firma prężnie działająca na rynku w sektorze zarządzania i wynajmu powierzchni komercyjnych. Spółka należy do Grupy Kapitałowej JHM Development.

W portfolio spółki znajdują się Centrum Handlowe Marywilska 44 oraz nowo zrealizowany obiekt – Wodny Park Handlowy Marywilska 44.

Otrzymany tytuł Diament Forbesa jest dla nas bardzo cenny, gdyż buduje pozytywny wizerunek spółki jako wiarygodnego partnera biznesowego. To także potwierdzenie, że od 7 lat naszej obecności na polskim rynku nie zwalniamy tempa i rozwijamy się. 

Małgorzata Konarska

PREZES ZARZĄDU

2018-04-05T20:21:39+02:00 05.04.2018|Aktualności|