Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 od 10 lat razem z Wami!

Wyjątkowe okazje cenowe, specjalne menu w strefie gastronomicznej, konkursy i wiele innych atrakcji czeka we wrześniu na odwiedzających Kompleks Handlowy Marywilska 44. Centrum wraz ze swoimi klientami świętuje 10 urodziny.

Klienci Kompleksu Handlowego Marywilska 44 przywykli do corocznych, hucznych urodzin, których zwieńczeniem był festiwal muzyki disco polo. Nie inaczej miało być w okrągłą, dziesiątą rocznicę powstania centrum.

Niestety sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała nam plany i ze względów bezpieczeństwa musieliśmy odstąpić od organizacji imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz kulturalnych wydarzeń na mapie Warszawy – mówi Małgorzata Konarska, prezes zarządu Marywilska 44. – To nie oznacza jednak, że nie będziemy świętować okrągłej rocznicy.

Z billboardów, które we wrześniu pojawiły się na terenie całej Warszawy, na urodzinowe promocje w Kompleksie Handlowym zaprasza Maciej Smoliński, znany prezenter i wokalista Disco Polo oraz Kinga Klepacka make up artist.

Świętować będziemy cały wrzesień – zapowiada prezes Konarska. – Od 10 lat towarzyszymy naszym klientom w ważnych dla nich chwilach – u nas kupują wyprawki dla swoich nowonarodzonych dzieci, kompletują garderobę na wyjątkowe okazje, takie jak chociażby chrzciny, wesela czy komunie, u nas dobierają dodatki i wyposażenie do swoich domów. Jestem więc przekonana, że będą też z nami w tak ważnym dla nas momencie – dodaje pani prezes.

Na klientów w tym miesiącu czekają, więc wyjątkowo atrakcyjne oferty cenowe przygotowane przez właścicieli butików i sklepów mieszczących się na Marywilskiej. Ze zniżką będzie można kupić odzież, obuwie, akcesoria do domu, ale i usługi. Papugarnia Carmen i Sala Zabaw Figlarium przygotowały urodzinową ofertę dla najmłodszych klientów Marywilskiej 44.
A w strefie gastronomicznej na odwiedzających czeka urodzinowe menu z daniami z całego świata.

Warto również śledzić profile społecznościowe Kompleksu Handlowego, na których przez cały wrzesień do wygrania będą atrakcyjne nagrody przygotowane przez najemców. – To idealne otwarcie kolejnej dekady naszego centrum – podsumowuje Małgorzata Konarska i zaprasza w imieniu spółki, i przede wszystkim najemców do wspólnego świętowania urodzin.

2020-09-10T08:56:46+02:00 04.09.2020|Aktualności|