ALVICS – nowy sklep, w którym modnie się ubierzesz

Zapraszamy do nowego sklepu z odzieżą damską! W butiku o tajemniczej nazwie ALVICS znajdziecie gotowe jesienno-zimowe stylizacje. My wybraliśmy się na zakupy i szczególnie do gustu przypadły nam ciepłe tuniki wraz z kapturem w kolorze kamelowym, stylowe kurtki “baranki” z ozdobnymi guzikami oraz modne swetry z grubym splotem. Jesteśmy przekonani, że tutaj każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
Od wejścia wzrok przykuwa elegancki outfit z golfem, który przeżywa teraz swój renesans!  oraz wygodne zestawy dresowe w stonowanych kolorach.
Sweter z delikatną stójką często zastępuje szalik, na który jeszcze jest za ciepło, ale już podświadomie zakrywamy szyję – najlepiej właśnie golfem! Z kolei dresy stały się naszą codziennością, nie tylko dla miłośników wygody, czy osób pracujących zdalnie. Spodnie dresowe to teraz często basic pod wiele modnych stylizacji. Szczególnie dobrze komponują się z butami na traktorach. Sklep oferuje także szeroki wybór czarnych spodni jeansowych oraz bluz w żywych, energetycznych kolorach, których tak teraz potrzebujemy, by dodać sobie energii mierząc się z wyzwaniami dnia codziennego. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu i otulenia się w wesołe barwy i modne fasony ubrań. Butik z odzieżą damską ALVICS hala A lokal 193.

2022-11-15T13:48:12+01:00 15.11.2022|Aktualności|