19 marca ? Dzień Wędkarza zapraszamy – jesteśmy otwarci jak w każdą niedzielę!

Dzień Wędkarza w Polsce praktycznie rozpoczyna wiosenny sezon wędkarski. Kompleks Handlowe Marywilska 44 jest dzisiaj otwarty!

Oferujemy bardzo bogatą ofertę także artykułów wędkarskich w różnym zakresie cenowym.

Nie ważne czy jesteś początkującym wędkarzem, czy doświadczonym łowcą ryb, w naszym centrum znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Zapraszamy do odwiedzenia i zakupów w sklepach: HALA H stoiska: 208/209; 197, 180, 211, 198, gdzie dostępne są m.in. wędki, kołowrotki, przynęty, haczyki, plecionki, a także ubrania i obuwie wędkarskie i wiele innych przydatnych artykułów.

Hobby wędkarskie zapewnia nam udany odpoczynek.

Wędkarstwo to nie tylko sposób na spędzanie wolnego czasu, ale także świetna okazja do zdrowego relaksu na łonie natury.

Wędkujący zachwalają, że jest to bardzo relaksująca i odprężająca pasja, często pomocna w redukcji stresu i poprawie samopoczucia. A kontakt z naturą to doskonała okazja, aby cieszyć się świeżym powietrzem i obcowaniem z przyrodą.  Czas spędzony na łonie natury z wędką w dłoni to doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Z pewnością wędkowanie wymaga cierpliwości, precyzji i skupienia ? ale dzięki temu pomaga rozwijać umiejętności i zdolności. Na koniec warto dodać, że na końcu czeka nas często smakowita nagroda – pyszne danie na obiad składające się z własnoręcznie złowionej ryby!

Warto zadbać o odpowiedni sprzęt, który pozwoli nam cieszyć się łowieniem ryb. Z okazji Dnia Wędkarza szczególnie zachęcamy do odwiedzenia naszego centrum handlowego i skorzystania z naszej oferty. Z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie.

Wprawdzie Dzień Wędkarza* od 2017 r. ? ustanowiony 19 marca 2007 przez Nadzwyczajny Krajowy Zjazd Delegatów PZW dla upamiętnienia powstania Polskiego Związku Wędkarskiego (19 marca 1950 roku) został przeniesiony na 23 czerwca. Stanowi doskonałą okazję do nagłośnienia kwestii walki z kłusownictwem i przestępczością nad wodami. Przy współpracy z Policją, Państwową i Społeczną Strażą Rybacką przybliżana jest społeczeństwu skala tych patologii, zaangażowanie i determinację PZW w ich zwalczaniu, W tym dniu także wyróżniani są najbardziej zasłużeni w tej dziedzinie.

*za Wikipedia

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2023-03-19T06:47:39+01:00