Zenek Martyniuk z zespołem Akcent gwiazdą urodzinowego koncertu

Zenek Martyniuk z zespołem Akcent wystąpi na III Festiwalu Disco Polo, który organizowany jest z okazji 8. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Impreza odbędzie się 16 czerwca br. o godz. 12.00 na terenie parkingu kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 w dzielnicy Białołęka.

Nutka historii…

Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 od blisko ośmiu lat jest jednym z najważniejszych punktów handlowych na mapie stolicy. Początkowo było to Centrum Hal Targowych, stworzone z myślą o sprzedawcach z Jarmarku Europa mieszczącego się na dawnym Stadionie Dziesięciolecia. Z każdym rokiem Centrum dynamicznie się rozwijało i systematycznie powiększało swoją powierzchnię. Obecnie, wspólnie z Parkiem Handlowym MARYWILSKA 44 tworzy największy kompleks handlowy w Warszawie.

Urodziny w rytmie Disco

Z okazji 8. urodzin Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 organizuje III Festiwal Disco Polo, którego główną gwiazdą będzie Zenek Martyniuk z zespołem Akcent. Król disco polo zaśpiewa na scenie swoje największe przeboje, w tym niekwestionowany hit pt. „Przez twe oczy zielone”.

Jednak nie tylko Zenek zabłyśnie na urodzinowej scenie. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich wystąpią topowe zespoły Disco Polo. Wśród nich m.in. zespół Mig, Piękni i Młodzi, Markus P oraz Magdalena Niewińska. Imprezę poprowadzą znani i lubiani prezenterzy telewizji POLO TV – Edyta Folwarska i Maciej Smoliński. Start całej imprezy o godz. 12:00.

Największe promocje i najlepsza rozrywka

W tym dniu klienci CH MARYWILSKA 44 będą mogli skorzystać z wielu promocji w sklepach. Nie zabraknie też niespodzianek dla najmłodszych gości. Dmuchane zjeżdżalnie Transformers, tor przeszkód Wipe-Out-Big balls czy trampoliny Euro Bungy, to tylko nieliczne z atrakcji, które zapewnią niesamowite wrażenia. Dodatkowo będzie też malowanie buziek, wata cukrowa, lody oraz wiele konkursów z nagrodami.

Patronat honorowy nad Festiwalem objął Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy.

Patroni medialni: POLO TV, Radio VOX FM, Super Express, Disco Polo Mix.

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1344928718941803/

2018-05-22T14:38:50+02:00 14.05.2018|Aktualności, Wydarzenia|