Wywiad z Mistrzem Polski w SUPie Filipem Korczyckim właścicielem sklepów Dream Collection w naszym Centrum

Pan Filip Korczycki -właściciel sklepów DREAM COLLECTION w Pasażu Głównym lok. P019 oraz P065 udzielił nam krótkiego wywiadu. Wszystko za sprawą zdobytego niedawno tytułu Mistrza Polski w SUPie! Zapraszamy na wywiad z naszym najemcą, który łączy pracę z pasją!

Na początku lipca odbyły się w Gdańsku II Mistrzostwa Polski w SUPie. W zawodach wzięło udział 80 zawodników z 11 klubów. Tytuły Mistrza Polski udało się Panu zdobyć w wyścigu technicznym na dystansie 2500 m, na długim dystansie 9000 m oraz otrzymał Pan srebrny medal w kategorii Sprint na 200 m. Serdecznie gratulujemy! Proszę nam opowiedzieć więcej o tej dyscyplinie sportu 

Dziękuję!
SUP to stosunkowo nowy sport, który polega na pływaniu na stojąco na specjalnej desce przy użyciu wiosła. Jest to jeden z najpopularniejszych obecnie sportów wodnych na świecie.  W Polsce również ta dyscyplina dynamicznie się rozwija w ostatnich latach i coraz częściej można spotkać deskę z wiosłem nad różnymi jeziorami czy rzekami. Jest to prosta i przystępna forma aktywnego spędzania wolnego czasu. Utrzymanie się na desce nie jest trudne i powstały nawet grupy osób trenujących na niej fitness lub jogę.

Jak udaje się łączyć prowadzenie sklepów z treningami i zawodami?

W Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 Prowadzę dwa sklepy z elegancką modą męską już od ponad sześciu lat. Miejsce na rozpoczęcie działalności nie było przypadkowe. Oprócz znanego miejsca, gdzie klienci kupują ubrania na uroczystości typu wesela, komunie itp. znacznie miało także bliskie położenie Kanału Żerańskiego, na którym trenuję praktycznie codzienni bez względu na pogodę oraz Jeziora Zegrzyńskiego. Dzięki zgranemu zespołowi zaufanych pracowników udaje mi się prowadzić biznes bez konieczności rezygnowania z pasji.

W jakich zawodach planuje Pan wziąć udział w najbliższym czasie?

Zaraz po Mistrzostwach Polski wziąłem udział w Pucharze Europy w Grecji, gdzie zająłem 17 miejsce. Aktualnie przygotowuję się do Mistrzostw Świata, które odbędą się we wrześniu nad jeziorem Balaton na Węgrzech.

Dziękujemy za rozmowę i trzymamy kciuki za wygraną w kolejnych zawodach

2021-07-22T11:03:34+02:00 22.07.2021|Aktualności|