Sylwester w dobrym stylu

Noc sylwestrowa już blisko i w związku z tym czas najwyższy pomyśleć o stroju na noworoczną imprezę. Panowie, którzy Sylwestra planują spędzić na balu, oficjalnym koncercie lub w ekskluzywnej restauracji koniecznie powinni wybrać się na zakupy do sklepów VESTITO (hala G lokal 010 oraz pasaż główny lokal P052) w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44.

W asortymencie sklepu VESTITO znajdują się ekskluzywne kolekcje odzieży męskiej, w skład których wchodzą: wysokogatunkowe garnitury, marynarki, spodnie, koszule i kamizelki. Nie brakuje też niezwykle eleganckich i nadających szyku smokingów, które są idealnym rozwiązaniem na Sylwestra w Filharmonii czy Teatrze Narodowym.

Niepowtarzalnego szyku i indywidualnego charakteru nadadzą każdej stylizacji dodatki, takie jak mucha, krawat, spinki do mankietów czy poszetka – również dostępne w sklepach VESTITO.

Zapraszamy na zakupy do sklepów VESTITO (hala G lokal 010 oraz pasaż główny lokal P052) w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44, gdzie skompletujecie elegancki strój, który sprawi, że noc sylwestrowa bez wątpienia będzie udana.

2019-01-16T15:50:56+01:00 28.12.2018|Aktualności|