Loading...
Strefa Biznesu 2019-04-21T12:21:23+02:00

MARYWILSKA 44 – wszystko czego potrzebujesz.

INFORMACJE DLA NAJEMCÓW

Ostatnie powierzchnie do wynajęcia!

W Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 mamy do zaoferowania lokale do wynajęcia o powierzchni od 20 do 100m2. Możliwe jest wynajęcie powierzchni zarówno pod działalność handlową, jak i usługową.

Obecnie dysponujemy:

  • powierzchnią 20m2 w hali F, dostosowaną do prowadzenia salonu fryzjerskiego lub kosmetycznego. W pobliżu lokalu znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe, w tym outlet z markową odzieżą

  • powierzchnią od 20 do 80m2 w hali A, na sprzedaż detaliczną. W sąsiedztwie sklepów odzieżowych i obuwniczych

  • powierzchnią od 20 do 100m2 w hali H, na sprzedaż detaliczną i hurtową. W sąsiedztwie sklepów odzieżowych, obuwniczych i asortymentu dziecięcego

  • powierzchnią od 20 do 100m2 w hali B, na sprzedaż detaliczną i hurtową. W pobliżu lokalu znajdują się sklepy orientalne

  • powierzchnią od 20 do 50m2 w hali G, na sprzedaż hurtową. Lokal znajduje się w sąsiedztwie sklepów odzieżowych

Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 to jeden z największych kompleksów handlowych w Warszawie. Do dyspozycji klientów jest 68 tys. m2 powierzchni użytkowej, na której znajduje się ponad 1300 sklepów. Centrum dysponuje parkingiem naziemnym na 4500 samochodów. Każdego roku Centrum odwiedza ponad 4 miliony klientów.

Zapraszamy do współpracy.

“To już 8 lat …”

Od blisko 8 lat stale się rozwijamy, z powodzeniem realizując kolejne etapy rozwoju naszej działalności. Dokładamy wszelkich starań aby nasz Kompleks Handlowy był na Państwa punktem na mapie Warszawy, którego nie sposób ominąć. Z dumą pragniemy pochwalić się także szeregiem nagród i wyróżnień przyznanych nam na przestrzeni ostatnich lat.

MARYWILSKA 44

KATALOG
CH MARYWILSKA 44

Pobierz Katalog

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Gazela Biznesu

W 2018 roku zostaliśmy uhonorowani tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym najdynamiczniej rozwijającym się polskim firmom na zlecenie dziennika gospodarczego “Puls Biznesu”.

Diamenty Forbesa 2018

W 2018 roku spółka MARYWILSKA 44 znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona “Diamentów Forbesa 2018”.

Diamenty Forbesa, to doroczny ranking najdynamiczniej rozwijających się firm w naszym kraju. W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość.

WYBIERZ SWOJĄ STREFĘ ZAKUPÓW!