Strona www:

Telefon: 509466014

Email: pperfekt@interia.pl

Fanpage: www.facebook.com/garnituryvestito/

Hala i numer lokalu: P 052

Typ sprzedaży: detal

Asortyment: Eksluzywna odzież męska, garnitury, marynarki, kurtki, płaszcze, krawaty, muchy, spodnie, kamizelki, koszule

Vestito

Każdy mężczyzna powinien w swojej szafie posiadać kilka modnych garniturów, nawet jeśli nie nosi ich na co dzień. Aby uzupełnić swoją garderobę, warto odwiedzić sklep Vestito – prawdziwe królestwo męskiej mody. Znajduje się w nim wszystko, czego potrzebuje elegancki mężczyzna. Poza garniturami, także eleganckie dodatki świadczące o wyjątkowym stylu i doskonałym guście. Vestito oferuje odzież najwyższej jakości dopasowaną do aktualnych trendów obowiązujących w modzie. Marynarki, koszule, kamizelki, muchy i krawaty podkreślające styl i wiele innych eleganckich akcesoriów – to wszystko czeka na klientów odwiedzających sklep.

Modne garnitury najwyższej jakości

O wartości garnituru decyduje kilka czynników. Wbrew pozorom nie musi być on drogi, co najlepiej udowadnia asortyment sklepu Vestito. Liczy się dobry materiał, modny krój oraz dbałość o detale. W Vestito wszyscy mężczyźni znajdują dokładnie to czego potrzebują. Dostępne garnitury i smokingi nadają się na każdą okazję. Zachwycają swoim wyglądem podczas uroczystości. Modne kolory i świetne tkaniny przekładają się na piorunujący efekt wizualny.

Równie istotny jest komfort noszenia garnituru. Delikatne materiały sprawiają, że w garniturach tego sklepu mężczyźni czują się naprawdę wygodnie i z przyjemnością noszą je przez wiele godzin. Niezależnie od tego, czy chodzi o spotkania biznesowe, czy uroczyste imprezy toczące się w dużej mierze na tanecznym parkiecie. Każdy klient, który kupi garnitur w sklepie Vestito, chętnie do niego wraca. Zwłaszcza, że oferta sklepu nadąża za dynamicznie zmieniającymi się trendami panującymi w modzie męskiej.

Więcej niż garnitury – wspaniałe eleganckie dodatki

Odpowiedni dobór garnituru do okazji to tylko połowa sukcesu. Równie istotne są pozostałe części garderoby. Dlatego w sklepie Vestito nie mogło zabraknąć eleganckich, doskonale skrojonych męskich koszul. Każdy dobierze tutaj koszulę idealnie pasującą do wybranego garnituru. Podobnie jak krawat i muchę oraz drobne detale, na przykład poszetkę. Doświadczeni sprzedawcy doradzają, jak przygotować stylizację pasującą do określonej okazji i dzięki niej wyróżnić się w tłumie.

Elegancki mężczyzna powinien być przygotowany na każdą porę roku i rozmaite warunki atmosferyczne. W sklepie Vestito można znaleźć także eleganckie płaszcze. Uwagę zwraca również szeroki wybór obuwia pasującego do dostępnych w sklepie ekskluzywnych garniturów i dodatków. Vestito podąża za modą, ale także wyznacza panujące w niej trendy. Żaden elegancki mężczyzna nie powinien być zawiedziony po wizycie w tym sklepie.