Strona www: www.zabawkitosia.pl

Telefon: 503 077 054

Email: zabawkitosia@wp.pl

Fanpage: www.facebook.com/zabawkitosia

Hala i numer lokalu: G 069

Typ sprzedaży: detal

Asortyment:

TOSIA

Kolorowy świat zabawek w sklepie Tosia G069

Zabawki towarzyszą każdemu dziecku od chwili jego urodzenia do osiągnięcia pełnoletniości. Nawet nastolatki lubią przypinać do plecaków i telefonów kolorowe gadżety czy umieszczać przy łóżkach maskotki. Obowiązkowo towarzyszą im również gry o odpowiednim stopniu trudności. W planszówki, układanki, szachy czy warcaby grają zarówno małe dzieci, jak i osoby dorosłe. Jest to również ciekawy sposób na spędzanie czasu w gronie rodzinnym czy przyjaciół. W sklepie Tosia G069 przy Marywilskiej 44 znajdziesz kolorowy świat zabawek dla niemowlaków, dzieci w wieku przedszkolnym, a także dla nastolatków. Wybierz się tutaj po prezent dla swojej pociechy lub zabawkę edukacyjną, która będzie wspierać jego rozwój.

Akcesoria do zabawy i nauki G069

Świat zabawek w sklepie Tosia G069 to miejsce, które pozwala na wypełnienie kolorami, dźwiękami, kształtami i fakturami pokoju każdego dziecka. Tu znajdziesz miękkie przytulanki do spania i łagodzenia smutków. W sklepie wybierzesz kolorowe klocki, które pozwolą dziecku doskonalić swoje zdolności konstrukcyjne. W ofercie nie brakuje też kolorowych piłek, skakanek i innych akcesoriów, dzięki którym maluch będzie ukierunkowywał swoją aktywność ruchową.

Chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało się prawidłowo? Zadbaj o zabawki, które dostarczą mu inspiracji do manipulowania przedmiotami, dopasowywania kształtów, rozpoznawania kolorów czy pobudzania wyobraźni. W asortymencie sklepu Tosia G069 znajdziesz akcesoria do zabaw tematycznych – w sklep, lekarza, inżyniera czy szkołę.

Chodziki i skoczki, czyli pierwsze kroki malucha

Nauka chodzenia nie należy do łatwych. Chociaż wiele osób uważa, że natura sama warunkuje czas, w którym dziecko dokonuje próby stawiania pierwszych samodzielnych kroków, nie oznacza to, iż nie można go w tym procesie wspomagać. W sklepie Tosia G069 znajdziesz wiele przydatnych akcesoriów, dzięki którym Twój maluch szybciej sam zacznie poznawać świat. Znajdziesz tu atrakcyjne i kolorowe chodziki, wykonane z trwałych materiałów, o ciekawym wzornictwie i bezpiecznej konstrukcji. Produkowane obecnie chodziki są zwrotne, lekkie i stabilne, a dodatkowo wyposażone w dziesiątki różnych detali, pełniących funkcje edukacyjne. Dla chłopczyka wybierzesz kolorowy samochodzik z trąbkami i klaksonami, oraz obrotową kierownicą. Dziewczynka ma do dyspozycji kolorowego zwierzaka – słonia czy kotka, albo zabawny wózek z wieloma akcesoriami. Chodziki przede pozwalają dziecku utrzymać równowagę, a dzięki przesuwaniu się po podłodze wymuszają automatyczny ruch stóp. To doskonały wybór na pierwsze miesiące nauki chodzenia.

Co jeszcze kupisz w sklepie Tosia?

Kolorowy asortyment, jaki oferuje sklep z zabawkami w centrum Marywilska 44 to niezwykle bogaty wybór produktów na każdą okazję. Znajdziesz tu:

  • nowoczesne gry towarzyskie,
  • rowerki dla maluszków i hulajnogi,
  • wielopiętrowe domki dla lalek,
  • modele samochodów,
  • zabawki interaktywne,
  • zestawy tematyczne (np. laboratorium kosmetyczne, chemiczne czy mikroskop),

a także mnóstwo pluszaków, zabawek do kąpieli, akcesoriów niemowlęcych i tysiące innych produktów.