Strona www: http://www.londonhill.com.pl/

Telefon:

Email:

Fanpage:

Hala i numer lokalu: P 074

Typ sprzedaży: detal

Asortyment: Nasza firma istnieje na rynku od 2002 roku, od tego czasu stworzyliśmy sieć sklepów funkcjonujących w różnych miastach, po to by być bliżej Państwa oczekiwań. London Hill to marka odzieży produkowanej w samym centrum Turcji. Charakteryzuje nas staranne wykończenie i idealny dobór tkaniny, dzięki czemu ubrania są delikatne w dotyku a także przyjemne dla ciała. Elegancki i dopasowany krój sprawia, że kolekcja jest idealna zarówno na spotkania biznesowe jak i do codziennego użytku. Nasi fachowcy szczególnie zadbali o estetykę i komfort użytkowania ubrań. W naszych sklepach oferujemy duży wybór najwyższej jakości odzieży męskiej tj. koszul, spodni, swetrów i bluzek, kurtek oraz marynarek w atrakcyjnych cenach. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

London Hill

Wśród wielu firm, oferujących odzież męską, London Hill jest wyjątkowy. Produkty tej firmy bowiem łączą w sobie zarówno elegancję oraz wygodę. Dzięki temu zakupione tam ubrania możesz założyć równie dobrze na spotkanie biznesowe, jak na wypad z przyjaciółmi.

To jakościowa moda męska. Gros kolekcji stanowią rzeczy w stylu elegancko-sportowym. 80% składu materiałów, z których zrobione są rzeczy to najlepsza bawełna. Stonowana elegancja i kroje stawiające na swobodę zadowolą najbardziej wymagających panów.