Strona www:

Telefon: 602 193 322

Email:

Fanpage: https://www.facebook.com/pg/MaciusZabawki/about/?ref=page_internal

Hala i numer lokalu: P 009

Typ sprzedaży: detal

Asortyment:

MACIUŚ ZABAWKI

Kraina dziecięcych marzeń u Maciusia z Marywilskiej 44

Dzieciństwo to czas beztroskiej zabawy i rozwijania swoich pasji. Jeśli jesteś rodzicem i chcesz jak najlepiej dla swojej pociechy, postaraj się zapewniać mu właściwą zabawę, dzięki której będzie się prawidłowo rozwijać i rozbudzać swoje zainteresowania. Odwiedź sklep Maciuś P009 w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44, a znajdziesz w nim najwyższej jakości zabawki wyprodukowane z niezwykłą starannością w rodzinnej firmie z tradycjami. To miejsce, w którym każdego zaskakuje imponująca oferta zabawek dla dzieci w każdym wieku. Rozmaitość kategorii, produkty dostosowane do możliwości dziecka, a także atesty, dzięki którym zyskasz gwarancję, że Twoja pociecha będzie się bawić bezpiecznie, to tylko kilka atutów, które skłaniają do odwiedzin tego miejsca.

Co znajdziesz w sklepie Maciuś P009?

Oferta sklepu Maciuś P009 została przygotowana tak, aby zaspokajała potrzeby wszystkich klientów – od niemowlaka po babcię lub dziadka, którzy szukają prezentu dla wnuka. Kolorowe grzechotki, zabawki do kąpieli, miękkie przytulanki leżą tu na półkach obok inteligentnych gier edukacyjnych i zestawów do eksperymentowania w różnych dziedzinach. Dlatego każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie.

Sklep proponuje m.in.:

  • zabawki edukacyjne,
  • pojazdy i łodzie,
  • zabawki drewniane,
  • lalki i maskotki,
  • zamki z klocków,
  • gry planszowe i interaktywne,
  • zabawki konstrukcyjne i kreatywne,

Wybierz się na Marywilską 44 ze swoim dzieckiem i zabierz go do świata dziecięcych marzeń, jaki oferuje sklep z zabawkami Maciuś P009.

Kloski Lego dla małych i dużych konstruktorów

O klockach Lego słyszało zapewne każde dziecko. Jeśli Twój maluch osiągnął trzy lata, zafunduj mu pierwszy mały zestaw, a klocki Lego będą rosły razem z nim. Zadziwiająca jest ilość dostępnych wzorów, modeli i zestawów, jakie znajdziesz w sklepie Maciuś P009 – od niewielkich, złożonych z kilkunastu elementów, po skomplikowane miasta, okręty, wozy strażackie i wiele innych propozycji. Zaletą tej zabawki jest stałe pobudzanie inwencji twórczej – zwłaszcza, kiedy dziecko przestaje się posługiwać instrukcją, a wszystkie zestawy znajdują się w jednym pojemniku, służąc indywidualnym projektom i pomysłowości konstruktora. Dużym atutem zabawki jest też poznawanie świata. Większość z nich to wierne odzwierciedlenie rzeczywistości wraz z detalami, takimi jak węże strażackie czy określone stroje. Na wyższym poziomie wtajemniczenia dochodzi także mechanika i konstrukcja prostych maszyn, dźwigni, kołowrotków, wciągarek spotykanych codziennie na budowach czy w warsztatach. Być może wybierając zestaw dla dziecka, Ty też znajdziesz przyjemność w konstruowaniu.

Tu nie ma miejsca na nudę!

Twoje dziecko często narzeka na nudę? Nie możesz znaleźć mu interesującego zajęcia i nie masz kreatywnych pomysłów na spędzanie wolnego czasu? Skorzystaj z najwyższej jakości zabawek, które znajdziesz w asortymencie sklepu Maciuś P009 w CH MARYWILSKA 44. To one sprawią, że Twoje dziecko będzie bawić się z zainteresowaniem i radością. Dobierz poszczególne propozycje do zainteresowań swojej pociechy i przekonaj się, że jakość ma znaczenie. Na nudę nie będzie czasu zwłaszcza, jeśli wybierzesz zabawki edukacyjne czy rozwojowe.