Strona www: http://www.multioutlet.com.pl

Telefon: 22 245 14 65

Email: Kontakt@multioutlet.com.pl

Fanpage: http://www.facebook.com/MultiOutlet/

Hala i numer lokalu: A133 P082

Typ sprzedaży: detal i hurt

Asortyment:

MultiOutlet

Multioutlet zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą oryginalnych produktów znanych producentów. W sklepie można znaleźć aktualne kolekcje, jak i końcówki serii. Największym atutem są atrakcyjne ceny idące w parze z dobrą jakością. Zakupy w cenach hurtowych z pewnością dostarczą satysfakcji sklepom nastawionym na maksymalizację zysków. Multioutlet przyciąga również klientów detalicznych, którzy lubią w jednym miejscu kupować różnorodne produkty ? od modnych ubrań, kosmetyków, aż po sprzęt i meble do domu. Sklep zapewnia wysokiej jakości artykuły oraz cykliczne dostawy.

Odzież i dodatki

Zarówno Panie i Panowie, którzy szukają modnych ubrań i dodatków znajdą w tym niezwykłym sklepie coś dla siebie. W Multioutlet można kupić w niskich cenach odzież renomowanych, światowych marek. Końcówki serii są gratką dla osób poszukujących produktów wysokiej jakości, idących w parze z atrakcyjnymi cenami. W ofercie sklepu wszyscy klienci mogą znaleźć odzież i akcesoria doskonale dopasowane do ich potrzeb. Bardzo popularne są eleganckie, jak i casualowe ubrania na każdą okazję.

Stylizacje można uzupełnić modnymi dodatkami, takimi jak okulary i zegarki oraz dobrze skrojonym obuwiem. Szczególnie Panie chętnie poświęcają dużo czasu na satysfakcjonujące zakupy, znajdą tu również markowe kosmetyki na każdą kieszeń. Multioutlet oferuje ponadto odzież sportową znanych marek, miedzy innymi ubrania, spodenki, sukienki oraz obuwie przeznaczone do uprawiania określonego sportu. A to wszystko w jednym miejscu!

Nie tylko moda

W Multioutlet jak sama nazwa wskazuje można kupić końcówki serii  oraz stoków magazynowych równie wysokiej jakości, co w regularnej ofercie znanych marek. Jednak to nie wszystko. Sklep dostarcza również akcesoria i sprzęty dla domu. Wśród nich znajdują się urządzenia RTV i AGD. Chętnie kupowane są małe sprzęty, takie jak głośniki, słuchawki, wagi i termometry kuchenne, roboty kuchenne i wiele innych. Oprócz sprzętów w ofercie są dostępne wszelkie artykuły dekoracyjne, które pozwolą na upiększenie domu lub mieszkania.