Strona www: www.lebo-garnitury.pl

Telefon: 501 134 104

Email: lebogarnitury@gmail.com

Fanpage: www.facebook.com/LeboGarnituryMeskie/

Hala i numer lokalu: H 142

Typ sprzedaży: detal

Asortyment:

Garnitury LEBO

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na rynku od 1994 roku. Od początku skoncentrowaliœmy się na produkcji garniturów męskich. Z czasem rozszerzyliśmy naszą ofertę o kurtki i płaszcze męskie. Nasza działalność ukierunkowana jest na zaoferowanie naszym klientom produktu wysokiej jakości i w przystępnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby charakteryzowały się wzorowym wykonawstwem, modnym krojem oraz funkcjonalnością. Wieloletnie doświadczenie w branży odzieżowej oraz wykwalifikowana kadra pracowników pozwala nam ten cel realizować. Całość naszej produkcji jest sprzedawana we własnych salonach firmowych.
Staramy się, aby miła i profesjonalna obsługa pomogła państwu w  doborze ubrania.
Regularny kontakt z klientem umożliwia dostosowanie naszej oferty do zmieniających się trendów w modzie męskiej. Jesteśmy otwarci na sugestie ze strony naszych klientów, ponieważ pozwala nam to wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom.

Dbamy również o Klientów, którzy szukają nietypowych rozmiarów. Istnieje możliwość uszycia garnituru na zamówienie, poprzez wprowadzenie korekt w kroju dostosowanych do sylwetki Klienta, lub uszycie całkowicie na miarę.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu firmowego. Miła i fachowa obsługa pomoże Państwu w dokonaniu wyboru z szerokiej gamy naszych wyrobów.