Strona www: www.lebo-garnitury.pl

Telefon: 501 134 104

Email: lebogarnitury@gmail.com

Fanpage:

Hala i numer lokalu: H 142

Typ sprzedaży: detal

Asortyment:

Garnitury LEBO

Jesteśœmy firmą rodzinną, działającą na rynku od 1994 roku. Od początku skoncentrowaliœmy się na produkcji garniturów męskich. Z czasem rozszerzyliœmy naszą ofertę o kurtki i płaszcze męskie. Nasza działalnoœć ukierunkowana jest na zaoferowanie naszym klientom produktu wysokiej jakoœci i w przystępnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby charakteryzowały się wzorowym wykonawstwem, modnym krojem oraz funkcjonalnoœścią. Wieloletnie dośœwiadczenie w branży odzieżowej oraz wykwalifikowana kadra pracowników pozwala nam ten cel realizować. Całośœć naszej produkcji jest sprzedawana we własnych salonach firmowych. Staramy się, aby miła i profesjonalna obsługa pomogła państwu w  doborze ubrania.
Regularny kontakt z klientem umożliwia dostosowanie naszej oferty do zmieniających się trendów w modzie męskiej. Jesteœśmy otwarci na sugestie ze strony naszych klientów, ponieważ pozwala nam to wyjœść naprzeciw ich oczekiwaniom.

Dbamy również o Klientów, którzy szukają nietypowych rozmiarów. Istnieje możliwoœć uszycia garnituru na zamówienie, poprzez wprowadzenie korekt w kroju dostosowanych do sylwetki Klienta, lub uszycie całkowicie na miarę.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu firmowego. Miła i fachowa obsługa pomoże Państwu w dokonaniu wyboru z szerokiej gamy naszych wyrobów.