Strona www:

Telefon: 605 570 565

Email: jolimpex@op.pl

Fanpage: www.facebook.com/jolimpex

Hala i numer lokalu: H110

Typ sprzedaży: detal

Asortyment:

Jolimpex

Sklep Jolimpex to prawdziwe królestwo rodziców niemowląt i ich pociech. W asortymencie znajdują się artykuły dziecięce wyprodukowane przez renomowane firmy. Wszystkie cechuje funkcjonalność, najwyższa jakość oraz bezpieczeństwo. W Jolimpex można zapoznać się z niezwykle szerokim wyborem wózków dziecięcych i innych przydatnych artykułów. Warto odwiedzić sklep przed narodzinami dziecka, by doskonale przygotować się do rodzicielstwa. Sklep odwiedzają również rodzice wraz z dziećmi, by zapewnić im wszystko co niezbędne w pierwszych miesiącach i latach życia. Jolimpex zaspokaja bardzo istotne potrzeby związane z rodzicielstwem.

Markowe i funkcjonalne wózki dziecięce

W pierwszych latach życia nasze pociechy poznają świat między innymi z perspektywy wózeczka. Bardzo potrzebują spacerów i świeżego powietrza, niezależnie od warunków atmosferycznych i pory roku. Funkcjonalny wózek odgrywa w tym aspekcie kluczową rolę. Chroni niemowlaka przed warunkami pogodowymi, a dodatkowo zapewnia mu najwyższy komfort w trakcie długich spacerów z rodzicami. Wózki dostępne w sklepie Jolimpex to asortyment przygotowany przez sprawdzonych producentów dobrze znanych na polskim rynku. Są eleganckie, solidne, bezpieczne, a także wygodne zarówno dla malucha, jak i mamy lub taty prowadzących wózek. Ponadto posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.

Nie tylko wózki – szeroki wybór wysokiej jakości artykułów niemowlęcych

rodzice odwiedzający sklep Jolimpex znajdą to niemal wszystko, czego potrzebuje niemowlę, by się rozwijać, odpoczywać, jak również się bawić. Dostępne w ofercie foteliki dziecięce pozwalają bezpiecznie i komfortowo przewozić pociechę własnym autem. Miła w dotyku tapicerka zapewnia maluchowi niezwykły komfort. Pasy i zagłówki są regulowane, aby jak najdłużej służyć dziecku i jego rodzicom.

Jolimpex stawia również na nowoczesne rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa. Dobrym tego przykładem są elektroniczne nianie – sprawdzone i doskonale przetestowane modele. W ofercie sklepu można znaleźć ponadto przydatne akcesoria służące do karmienia najmłodszych. Rodzicom z pewnością przypadną do gustu zabawki ułatwiające usypianie malucha. Jolimpex to prawdziwa skarbnica artykułów niemowlęcych, w której błyskawicznie pojawiają się wszystkie rynkowe nowości znacząco zwiększające komfort rodziców i ich maluchów. Warto odwiedzać sklep regularnie, aby podążać za rodzicielskimi trendami.