Strona www: domasia.pl

Telefon: 690567777

Email:

Fanpage: marywilskadomasia

Hala i numer lokalu: B 026

Typ sprzedaży: detal

Asortyment: Nie trzeba lecieć na drugi koniec świata, aby zasmakować smaki Azji. W sklepie DOM ASIA na Marywilskiej 44 znajdziecie różnorodny asortyment produktów, które zadowolą każdego smakosza kuchni orientalnej począwszy od Wietnamu, Korei, Tajlandii, aż po Chiny i Japonię. W ofercie znajdziecie produkty spożywane na co dzień takie jak ryż (jaśminowy, kleisty, mieszany), zupki błyskawiczne dla zabieganych, a także makarony ryżowe dla zakochanych w zupie Pho. Bardzo dużo świeżych warzyw, ziół i owoców - w tym także bardzo egzotyczne. Bardzo bogata oferta produktów głęboko mrożonych jak krewetki, ryby, kalmary, pierożki z krewetkami, lody i wiele wiele więcej. ZAPRASZAMY

DOM ASIA Marywilska 44 | B026

Nie trzeba lecieć na drugi koniec świata, aby zasmakować smaki Azji – wystaczy odwiedzić Centrum Handlowe Marywilska 44 lokal B 26.

W sklepie DOM ASIA na Marywilskiej 44 znajdziecie różnorodny asortyment produktów, które zadowolą każdego smakosza kuchni orientalnej począwszy od Wietnamu, Korei, Tajlandii, aż po Chiny i Japonię.
W ofercie znajdziecie produkty spożywane na co dzień takie jak ryż (jaśminowy, kleisty, mieszany), zupki błyskawiczne dla zabieganych, a także makarony ryżowe dla zakochanych w zupie Pho. Bardzo dużo świeżych warzyw, ziół i owoców – w tym także bardzo egzotyczne.
Bardzo bogata oferta produktów głęboko mrożonych jak krewetki, ryby, kalmary, pierożki z krewetkami, lody i wiele wiele więcej.
ZAPRASZAMY