Strona www:

Telefon:

Email:

Fanpage:

Hala i numer lokalu: A200

Typ sprzedaży: detal

Asortyment: BANKOMAT / WPŁATOMAT

BANKOMAT PKO BP

Bankomat PKO BP w Marywilskiej 44

Na terenie galerii handlowej nie może zabraknąć bankomatu. Dlatego w Marywilskiej 44 znajdują się dwa urządzenia PKO BP. Możesz wypłacić z nich pieniądze także wtedy, gdy jesteś klientem innego banku. Każdorazowo zachęcamy, aby zapoznać się z wysokością opłat, które mogą zostać pobrane za tego typu operację. Dla wielu użytkowników wypłata może nie wiązać się z żadną prowizją, co jest dodatkową zachętą do skorzystania z tego typu operacji.

Bankomaty PKO BP w naszym centrum zlokalizowane są w takich miejscach, abyś bez trudu do nich trafił. Jeśli jesteś tu po raz pierwszy lub masz problem z nawigacją po poszczególnych halach, skorzystaj z pomocy naszych ochroniarzy. Pracownicy Marywilskiej 44 chętnie udzielą Ci odpowiedzi na pytania i wskażą miejsca, gdzie znajdują się bankomaty. Rozmieściliśmy je w taki sposób, aby wszystkim klientom zapewnić łatwy dostęp do urządzeń, a przy tym zredukować problem kolejek, nawet w godzinach szczytu.

 Kartą czy gotówką? U nas to bez znaczenia!

Nie wszyscy kupujący lubią, chcą czy mogą płacić kartą. Niektórzy preferują tradycyjną formę płatności, dla innych jest to rodzaj kontroli wydatków. Jeśli nie chcesz nosić przy sobie większej ilości gotówki, a planujesz sporo wydatków, wypłata środków z bankomatu PKO BP w Warszawie może być dobrą opcją.

Nie wszędzie też płatności bezgotówkowe są akceptowane. Jeśli chcesz zrobić zakupy w konkretnym sklepie, zapłacić za wykonaną usługę lub zamówić obiad, sprawdź, czy kasjer dysponuje terminalem płatniczym. Informacja o możliwości płatności kartą zazwyczaj umieszczana jest już na drzwiach lokalu. Jeśli dowiesz się, że w danym punkcie akceptowana jest wyłącznie gotówka, nie musisz rezygnować z zakupów! Wystarczy, że poświęcisz kilka minut, aby dotrzeć do bankomatu PKO BP. Pieniądze wypłacisz szybko i sprawnie, a następnie wrócisz do sklepu, aby kupić odzież, buty, zabawki, produkty dla zdrowia lub urody. Dzięki temu, że Marywilska 44 to bogactwo zróżnicowanego asortymentu, kupisz tutaj wszystko, czego potrzebujesz dla siebie i domu.

 Obsługa bankomatu PKO BP

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci chcą dokonywać zakupów i innych operacji na terenie galerii handlowej sprawnie, bezpiecznie i bez żadnych niedogodności. Dlatego bankomaty PKO BP w Warszawie są urządzeniami nowoczesnymi. Intuicyjna obsługa sprawia, że poradzą sobie z nią zarówno osoby młodsze, jak i starsze. Dzięki opcji zmiany języka z polskiego na obcy wypłata gotówki będzie łatwa również dla cudzoziemców. Wszystko z troski o komfort gości odwiedzających nasze centrum.

Tych, dla których liczy się bezpieczeństwo transakcji, zapewniamy, że w bankomacie zastosowane są najlepsze zabezpieczenia, które chronią dane klientów. Dla dodatkowej ochrony na terenie centrum Marywilska 44 funkcjonuje monitoring oraz pracują profesjonalni ochroniarze. To wszystko sprawia, że zarówno sama operacja wypłaty z bankomatu PKO BP, jak i noszenie przy sobie gotówki nie stwarzają ryzyka kradzieży czy zgubienia.