Strona www: www.action.com/pl-pl/

Telefon:

Email:

Fanpage:

Hala i numer lokalu: Park Handlowy MARYWILSKA 44

Typ sprzedaży: detal

Asortyment: 09:00 - 20:00

ACTION

Action jest najszybciej rozwijającym się w Europie dyskontem niespożywczym. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy zaskakujące produkty codziennego użytku w bardzo niskich cenach. Kupujemy hurtowo, aby móc oferować produkty pod marką własną oraz marki premium w jak najniższej cenie.

Od prezentów po ręczniki, bieliznę, zastawę stołową czy artykuły kreatywne ? mamy zarówno produkty codziennego użytku, jak i zaskakujące artykuły. W Action każdy znajdzie coś dla siebie. Nieważne, czy masz ograniczony budżet, czy po prostu nie lubisz przepłacać.

W Action znajdziesz produkty codziennego użytku w wyjątkowo niskiej cenie. Jesteśmy dyskontem, ale nigdy nie idziemy na kompromis w kwestii jakości. Dlatego też, w każdym kraju w którym pracujemy, powołaliśmy zespół ds. jakości. Stworzyliśmy też przejrzysty plan działania, aby stale podnosić jakość i zgodność naszych produktów i metod pracy.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fmarywilska44%2Fposts%2Fpfbid026NPNdBSK1tryYtJwFUub2QFUncRrJ9mJVk7WcPo2fwfzJUR6ac4xfdGM35yREKyTl&show_text=true&width=500″ width=”500″ height=”759″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share”></iframe>