Strona www: www.13perfumy13.pl

Telefon: 501 948 567, 530 513 413

Email: 13perfumy13@wp.pl

Fanpage: www.facebook.com/perfumeria.13perfumy13/

Hala i numer lokalu: A025

Typ sprzedaży: detal

Asortyment:

13perfumy13.pl

W naszej ofercie, możesz znaleźć wiele przydatnych artykułów z różnych kategorii. Posiadany przez nas asortyment pochodzi przede wszystkim od znanych i cenionych marek na polskim rynku. Staramy się dbać o każdego klienta, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Oferujemy atrakcyjne ceny produktów oraz miłą i sprawną obsługę, a także szybkie wysyłki towaru.

Zadbaj o siebie i swoje samopoczucie!

Wiemy dobrze, że obecnie wiele osób żyje w stresie i nie ma czasu zadbać o swoje samopoczucie. Jednak zachęcamy, by czasem oderwać się od codziennych trudów i poświęcić chwilę na relaks i zadbanie o siebie. Mogą w tym pomóc akcesoria, które są dostępne w naszym sklepie. Posiadamy szeroką ofertę produktów, które przydają się do wykonania makijażu, masażu ciała, stylizacji włosów i pielęgnacji rąk oraz paznokci. W naszym asortymencie dostępne są również kosmetyki do twarzy i ciała polskiej firmy NOREL dr Wilsz, które przeznaczone są dla osób z różnymi potrzebami.

Nie tylko dla urody

W naszym sklepie, dostępne są produkty, przeznaczone nie tylko do dbania o urodę. U nas znajdziesz także akcesoria dla zwierząt. Posiadamy szczotki do czesania pupilów firmy GORGOL. W ofercie dostępne są ich różne wielkości i rodzaje. Zostały wykonane z drewna i wyprofilowane tak, by używało się ich łatwo i wygodnie.

Posiadamy także duży wybór produktów, które przydają się podczas sprzątania. Do zaproponowania mamy mopy płaskie i sznurkowe, szufelki, zmiotki, wiadra, miotełki, szczotki do mycia i wiele innych produktów. Z pewnością u nas możesz skompletować podstawowy zestaw sprzątający, który przyda ci się w domu.

Zapraszamy do zobaczenia całej oferty, która jest dostępna w naszym sklepie. Staramy się na bieżąco uzupełniać asortyment tak, by jego zawartość cieszyła jak największą ilość klientów.