RYMARSTWO | KALETNICTWO | DORABIANIE KLUCZY

Zajmujemy się tworzeniem różnego rodzaju akcesoriów skórzanych już od dłuższego czasu. Dzięki sporemu doświadczeniu możemy sprawnie i umiejętnie wykonywać powierzone zadania. Działamy na terenie całego kraju. Asortyment wysyłam również za granicę, a nasz główny punkt znajduje się w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 w lokalu A148.

Jesteśmy w stanie wykonać solidne i wytrzymałe akcesoria skórzane. W naszej ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim takie artykuły, jak kabury oraz pasy, a także obroże, smycze, czy szelki dla psów. Do wykonania wszystkich produktów wykorzystuję solidną skórę, co ma przełożenie na wytrzymałość tworzonych produktów. Dzięki temu proponowane akcesoria posłużą przez długie lata.

Dodatkowo jesteśmy w stanie zaproponować Państwu usługi związane z naprawianiem wszystkich wyżej wymienionych artykułów, przez co nie trzeba będzie ich skreślać oraz wyrzucać. Będą mogły one ponownie pełnić wszystkie zamierzone funkcje.

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Rymarstwo i Kaletnictwo oraz dorabianie kluczy!

Usługi rymarskie to specjalistyczne usługi polegające na wykonywaniu i naprawie różnego rodzaju wyrobów skórzanych. Rymarze zajmują się między innymi produkcją siodeł jeździeckich, pasów kowbojskich czy kabur na broń. Są to produkty rzemieślnicze najwyższej jakości, ponieważ są wykonywane w pojedynczych sztukach na zamówienie.

Każdy w swoim życiu odczuwa potrzebę bezpieczeństwa, dlatego w domach montujemy zamki, a w samochodach alarmy. W momencie utraty klucza można wpaść poniekąd we własną pułapkę i nie dać rady wejść do własnego mieszkania. Z pomocą przychodzą tutaj specjaliści w zakresie dorabiania kluczy oraz wymiany zamków.

Jeśli chcesz zamówić solidną i skórzaną kaburę na broń, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego zakładu. Każdy produkt wykonujemy ręcznie na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki temu wykonujemy akcesoria do militariów zarówno w klasycznym stylu, jak i w stylu Dzikiego Zachodu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jesteś zainteresowany wynajmem lokalu handlowego? Zapoznaj się z ofertą
2023-09-14T12:48:22+02:00 14.09.2023|Nowości|