ROMAX Jawor-Parkiet Poniedziałkowy zawrót głowy!

Odwiedź Salon Sprzedaży ROMAX w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 i zamów podłogę Jawor-Parkiet.

Co tydzień podłogi z podstawowej kolekcji Jawor-Parkiet w obniżonej nawet o 35 proc. cenie! Nie czekaj, skorzystaj już dziś.

Każda oferta ważna jest tylko sześć dni!

Szczegóły i oferta w salonie Romax

Zadzwoń 516 148 128

Przedsiębiorstwo Drzewne Jawor, znane dzisiaj jako Jawor-Parkiet, istnieje na rynku od 1991 r. Jednak przez pierwsze 15 lat  podłogi trafiały głównie na eksport. Od 2009 r. konsekwentnie rozwijana jest sieć sprzedaży w Polsce, dzięki czemu marka jest dziś jednym z wiodących na rodzimym rynku producentów podłóg dwuwarstwowych.
W 2022 r. do salonów sprzedaży Jawor-Parkiet dołączył nowy koncept – Studio Jawor-Parkiet w salonie Romax w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 – oferujące szeroką paletę podłóg drewnianych oraz profesjonalne doradztwo przeszkolonej kadry w zakresie doboru i montażu podłóg.

Szukasz podłóg i drzwi?

Salon Romax z podłogami
Salon Romax z dzrwiami

Łazienka?

Wyposażenie łazienek jeszcze nigdy nie było takie proste. W Salonie Łazienek ROMAX w Parku Handlowym Marywilska 44 znajdziesz największą ofertę w najniższych cenach w regionie. To wszystko jest możliwe, ponieważ ROMAX to firma z 20 letnią tradycją, a dzięki pozycji lidera na rynku wyposażenia wnętrz wynegocjowali najlepsze warunki handlowe. Dlatego w ROMAX znajdziesz nie tylko profesjonalną obsługę, ale również najkorzystniejszą ofertę. Dzięki wyjątkowej ofercie zmienisz nawet najmniejszą łazienkę w stylowy i funkcjonalny pokój kąpielowy lub prawdziwe domowe SPA. Jeśli masz już wizję swojej łazienki, to z całą pewnością znajdziesz w Parku Handlowym MARYWILSKA 44 wszystko, co pozwoli Ci zamienić pomysły w wyjątkowe meble łazienkowe, wyszukane wyposażenie, ekskluzywny biały montaż oraz innowacyjne elementy wykończeniowe.

Armatura łazienkowa
Umywalki łazienkowe
Meble łazienkowe
2022-12-29T13:50:23+01:00 29.12.2022|Promocje|