Przegląd Młodych Talentów: Znamy finałową piątkę

Znamy już pięć najlepszych zespołów, które dostały się do finału III edycji Przeglądu Młodych Talentów. Finałowa piątka wystąpi podczas III Festiwalu Disco Polo organizowanego z okazji 8. urodzin Centrum Handlowego MARYWILSKA 44. Impreza odbędzie się 16 czerwca br. o godz. 12.00 na terenie parkingu kompleksu handlowego MARYWILSKA 44 w dzielnicy Białołęka.

Wyboru dokonała kapituła pod przewodnictwem Małgorzaty Konarskiej, prezes MARYWILSKA sp. z o.o. Do finału III edycji Przeglądu Młodych Talentów dostali się:

1. Alicja Kołoszewska
2. Bastian
3. HaszTak
4. R-max
5. Yankes

Gratulujemy!

Już 16 czerwca br. finaliści powalczą o nagrodę w wysokości 2 tys. złotych, której fundatorem jest spółka MARYWILSKA 44.

***

Przegląd Młodych Talentów to konkurs, skierowany do muzyków poruszających się w nurcie disco polo. Jego celem jest promocja młodych artystów, którzy jeszcze nie są znani szerszej publiczności. Zespoły i soliści dostają szansę zaprezentowania się podczas III Festiwalu Disco Polo – jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w stolicy.

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich na festiwalowej scenie wystąpią topowe zespoły Disco Polo. Wśród nich m.in. Zenek Martyniuk z grupą Akcent, Piękni i Młodzi, Mig, Markus P oraz Magdalena Niwińska. Imprezę poprowadzą znani i lubiani prezenterzy telewizji POLO TV – Edyta Folwarska i Maciej Smoliński.

2018-05-29T13:58:23+02:00 29.05.2018|Aktualności|