PROMOCJA! OKULARY PRZECIWSŁONECZNE POLAROID ZA 169 PLN!

Zapraszamy do odwiedzenia salonu VISION PERFECT w Parku Handlowym MARYWILSKA 44, gdzie w ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości okulary przeciwsłoneczne marki Polaroid w promocyjnej cenie 169 zł za parę.

Wszystkie okulary przeciwsłoneczne będące w ofercie salonu VISION PERFECT są oryginalne, nowe i posiadają gwarancję producenta.

Okulary polaryzacyjne Polaroid charakteryzują następujące cechy: stu procentowa ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UVA, UVB i UVC do 400 nm oraz uwalnianie oczu od męczących odblasków. Lepszy kontrast widzenia oraz intensywniejsze barwy, a także znaczna redukcja zmęczenia oczu od patrzenia na mocne światło.

To co wyróżnia soczewki Polaroid spośród innych producentów soczewek polaryzacyjnych, to użycie technologii termofuzyjnej do ich wytwarzania, w przeciwieństwie do tradycyjnie stosowanej technologii próżniowo-ciśnieniowej. Dzięki wykorzystaniu termofuzyjnych rozwiązań soczewki  są cieńsze na brzegach, przez co zapewniają lepszą widoczność, a z kolei optymalne zakrzywienie soczewki w procesie naginania zapewnia lepszą ostrość widzenia.

W salonie VISION PERFECT możecie Państwo skorzystać z profesjonalnego badania wzroku, które wykona lekarz okulista z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu okulistycznego. W salonie można także skorzystać z usług serwisowych i napraw pogwarancyjnych kupionych produktów.

Okulista – Lekarz Andrzej Madeja przyjmuje pacjentów w:

Piątki w godz. 14:00-17:00
Soboty w godz. 10:00-15:00.
2019-09-25T09:46:32+02:00 25.09.2019|Aktualności, Promocje|