Odzież komunijna w Maxim

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień. Trzeba zadbać, by obchodzić go w podniosłej i rodzinnej atmosferze.

Zadbamy o elegancki wygląd dziewczynek i chłopców.

Szyjemy garnitury komunijne, które podkreślają podniosły charakter wydarzenia. Powstają na podobieństwo męskich zestawów – często utrzymane są w zbliżonej kolorystyce, jednak fason dopasowujemy do chłopięcej sylwetki. Jednocześnie dbamy, aby nie krępował zbyt mocno ruchów i pozwalał poczuć się wygodnie

 Dobieramy odpowiednią koszulę, muchę oraz buty. Umożliwiamy stworzenie pełnej stylizacji w jednym miejscu.

 Dodatki, które proponujemy nadadzą całemu strojowi odrobinę chłopięcego wdzięku, zachowując przy tym elegancję ubioru.

Oferta komunijna dla chłopców

Garnitury
Koszule
Buty
Dodatki

Oferta komunijna dla dziewczynek

Sukienki
Dodatki
Buty

MAXIM znajdziecie w Kompleksie Handlowym MARYWILSKA 44 w lokalu G041. MAXIM jest bardzo dynamicznie rozwijającą się siecią sklepów zarówno z elegancką jak i sportową odzieżą męską.
Oferowana dzież jest ściśle dostosowana do wysokich wymagań Klientów, a także trendów mody panujących na rynku.
MAXIM ściśle współpracuje z największymi liderami produkcji koszul męskich tj. Digel, Lavard, Pierre-Cardin oraz innymi czołowymi producentami odzieży męskiej, a ich filozofia handlu opiera się na tym, aby jak najlepiej i najszybciej ubrać klienta “od stóp do głów” nie narażając go na zbyt duży stres i zmęczenie. Każdą z koszul można przymierzyć w domu, a potem wymienić “bez składania”, gdyż 90% naszej klienteli stanowią panie pragnące ubrać swoich mężów, synów, ojców, braci.
Do każdego z klientów podchodzą indywidualnie i są w stanie sprostać ich największym wymaganiom. W ofercie jest odzież w nietypowych rozmiarach. Ubiorą pana wysokiego i niskiego, wyjątkowo szczupłego i puszystego. Posiadają szeroką gamę koszul taliowanych, garniturów (studniówkowe, ślubne, wizytowe, sportowe) oraz płaszczy, marynarek i spodni z najwyższej jakości materiałów włoskich i polskich. Produkty MAXIM podkreślą szczupłą sylwetkę mężczyzny, jak i zatuszują jego niedoskonałości.

603 939 472
2022-03-17T09:02:14+01:00 17.03.2022|Promocje|