Loading...
O nas 2018-04-19T22:06:42+02:00

MARYWILSKA 44 – wszystko czego potrzebujesz.

CENTRUM HANDLOWE MARYWILSKA 44

To dobre miejsce dla wszystkich, zarówno dla tych, którzy interesują się modą i szukają cenowych okazji, jak i hobbystów, którzy znajdą tutaj wszystko, czego potrzebują. Klientów przyciąga przyjazna formuła handlu i szeroki wybór sklepów z różnych branż. Znajdziemy tutaj markowe rzeczy w przystępnych cenach, butiki oferujące unikatowe serie i produkty rodzimych, polskich firm.

ZNANE MARKI W NISKICH CENACH

Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 jest oddalone zaledwie 10 min samochodem od centrum Warszawy. Klienci dotrą tutaj również specjalną linią autobusową “Kupiec Bus”, która dojeżdża tutaj z wielu dzielnic Warszawy. Na 68 tys. mkw. mieści się 1400 różnych sklepów i punktów usługowych. Około 9 tysięcy osób odwiedza Centrum Handlowe Marywilska 44 każdego dnia, w weekend ta liczba rośnie do 40 tysięcy. Klienci nie muszą się martwić o miejsca postojowe, ponieważ parking jest bezpłatny i liczy 4500 miejsc samochodowych.

Centrum specjalizuje się zarówno w handlu hurtowym jak i detalicznym. Każdy klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Przeważa tutaj asortyment odzieżowy: moda damska, męska, dziecięca na każdą porę roku i pogodę. W ofercie są rodzinne firmy i międzynarodowe marki, które posiadają konkurencyjne ceny i unikatowe produkty w stosunku do pozostałych obiektów handlowych. Wiele z nich można zakupić w hurtowych cenach.

Oferowane ubrania są zgodne z najnowszymi trendami, mają wszystkie rozmiary, zarówno dla puszystych, jak i kobiet ciężarnych. Znajdziemy tutaj oryginalną, niepowtarzalną odzież oraz dodatki znanych marek w niskich cenach i różnych rozmiarach.

W asortymencie jest również obuwie, galanteria skórzana, kożuchy, bielizna, kosmetyki, biżuteria i dodatki. Kupimy tutaj ponadto pościel, artykuły spożywcze, AGD, RTV, multimedia, a nawet meble. Do dyspozycji klientów jest też sieć bankomatów, kantorów wymiany walut, usług kurierskich, krawcowych i jubilerów.

NASZE SKLEPY

DLACZEGO CH MARYWILSKA 44?

Zapraszamy do Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 tętniącego życiem, największego w stolicy Centrum Handlu hurtowego i detalicznego łączącego się ze światem kultury i rozrywki na najwyższym poziomie. Nasze Centrum powstało z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb konsumenckich, Klientach ceniących sobie wielofunkcyjność – wszystko w jednym miejscu : zakupy, punkty usługowe, gastronomia, kultura i rozrywka. Oferujemy Państwu nieograniczony wybór produktów, dostępność ulubionych marek, wzornictwo kolekcji zgodne z obowiązującymi trendami i najatrakcyjniejsze ceny!

GALERIA – MARYWILSKA 44

WYBIERZ SWOJĄ STREFĘ ZAKUPÓW!