Loading...
O nas 2020-04-22T13:50:08+02:00

MARYWILSKA 44 – wszystko czego potrzebujesz.

CENTRUM HANDLOWE MARYWILSKA 44

To dobre miejsce dla wszystkich, zarówno dla tych, którzy interesują się modą i szukają cenowych okazji, jak i hobbystów, którzy znajdą tutaj wszystko, czego potrzebują. Klientów przyciąga przyjazna formuła handlu i szeroki wybór sklepów z różnych branż. Znajdziemy tutaj markowe rzeczy w przystępnych cenach, butiki oferujące unikatowe serie i produkty rodzimych, polskich firm.

ZNANE MARKI W NISKICH CENACH

Centrum Handlowe MARYWILSKA 44 jest oddalone zaledwie 10 min samochodem od centrum Warszawy. Klienci dotrą tutaj również specjalną linią autobusową “Kupiec Bus”, która dojeżdża tutaj z wielu dzielnic Warszawy. Na 68 tys. mkw. mieści się blisko 1400 różnych sklepów i punktów usługowych. Około 9 tysięcy osób odwiedza Centrum Handlowe Marywilska 44 każdego dnia, w weekend ta liczba rośnie do 40 tysięcy. Klienci nie muszą się martwić o miejsca postojowe, ponieważ parking jest bezpłatny i liczy 4500 miejsc samochodowych.

Centrum specjalizuje się zarówno w handlu hurtowym jak i detalicznym. Każdy klient znajdzie tutaj coś dla siebie. Przeważa tutaj asortyment odzieżowy: moda damska, męska, dziecięca na każdą porę roku i pogodę. W ofercie są rodzinne firmy i międzynarodowe marki, które posiadają konkurencyjne ceny i unikatowe produkty w stosunku do pozostałych obiektów handlowych. Wiele z nich można zakupić w hurtowych cenach.

Oferowane ubrania są zgodne z najnowszymi trendami, mają wszystkie rozmiary, zarówno dla puszystych, jak i kobiet ciężarnych. Znajdziemy tutaj oryginalną, niepowtarzalną odzież oraz dodatki znanych marek w niskich cenach i różnych rozmiarach.

W asortymencie jest również obuwie, galanteria skórzana, kożuchy, bielizna, kosmetyki, biżuteria i dodatki. Kupimy tutaj ponadto pościel, artykuły spożywcze, drobne AGD, RTV, multimedia, a nawet meble. Do dyspozycji klientów jest też sieć bankomatów, kantor wymiany walut, apteka oraz liczne punkty usługowe jak fryzjer, salon manicure,  krawcowe, czy jubilerzy.

Atutem Centrum jest również to, że posiada własną, przestronną i nowoczesną strefę gastronomiczną z kuchniami z całego świata

NASZE SKLEPY

DLACZEGO CH MARYWILSKA 44?

Zapraszamy do Centrum Handlowego MARYWILSKA 44 tętniącego życiem, największego w stolicy Centrum Handlu hurtowego i detalicznego łączącego się ze światem kultury i rozrywki na najwyższym poziomie. Nasze Centrum powstało z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb konsumenckich, Klientach ceniących sobie wielofunkcyjność – wszystko w jednym miejscu : zakupy, punkty usługowe, gastronomia, kultura i rozrywka. Oferujemy Państwu nieograniczony wybór produktów, dostępność ulubionych marek, wzornictwo kolekcji zgodne z obowiązującymi trendami i najatrakcyjniejsze ceny!

GALERIA – MARYWILSKA 44

WYBIERZ SWOJĄ STREFĘ ZAKUPÓW!