Nowość – Solarium Sun – u nas słońce świeci cały rok!

Solarium Sun u nas słońce świeci cały rok!

Już w tę sobotę (25 stycznia) o godz. 10 otwarcie nowego punktu usługowego. Solarium, bo o nim mowa to nowa propozycja dla wszystkich, którzy chcą korzystać ze słońca cały rok. Jeśli tęsknisz za słońcem, chcesz mieć piękną opaleniznę lub po prostu potrzebujesz się wygrzać – to miejsce jest przeznaczone dla Ciebie. Solarium, które zlokalizowane jest w Kompleksie Handlowym MARYWILSKA 44 w swojej ofercie ma nowe lampy hybdrydowe w łóżku oraz tubę z nowymi lampami podwójnie brązującymi.

Lampy HYBRYDOWE – Jak to działa?

Światło czerwone przenika w głębsze warstwy skóry niż promieniowanie UV. Przekłada się to na przyspieszenie produkcji melaniny, a co za tym idzie efekty opalania są intensywniejsze, szybciej widoczne i zachowują się na dłużej. Jedną z podstawowych funkcji zastosowania tej technologii, to pobudzanie fibroblastów do produkcji: kolagenu, elastyny, włókien istoty międzykomórkowej, glikoprotein i glukozaminy. Korzystanie z takich lamp znacząco wpływa na:

  • Polepszenie jędrności i elastyczności skóry
  • Redukcję zmarszczek i rozstępów
  • Zapobieganie wypadaniu włosów
  • Spowolnienie procesu starzenia się skóry

Lampy BRĄZUJĄCE – Dla kogo są wskazane?

Lampy podwójnie brązujące (brązujące żarówki) powodują ciemniejszą opaleniznę na dłużej, ale opalenizna jest osiągana wolniej niż w przypadku zwykłych lamp opalających. Aby zobaczyć rezultat opalania lampami brązującymi, zaleca się korzystać z tych lamp gdy osiągnie się już opaleniznę podstawową. Lampy podwójnie brązujące mają mniejszą skłonność do poparzeń skóry niż lampy opalające, ponieważ promienie wnikają głębiej. Wynika to z tego, że im więcej promieni UVB emituje lampa, tym bardziej skóra może mieć czerwonawy odcień. Im więcej promieni UVA emitują lampy, tym bardziej opalenizna będzie brązowa, ponieważ przenika do melanocytów w skórze. Te melanocyty są tym, co nadaje skórze jej kolor. Lampy podwójnie brązujące zużywają mniej promieniowania UVB i więcej UVA. Dlatego lampy podwójnie brązujące są dobre dla bardziej doświadczonych osób, które mają już opaleniznę.

Solarium Sun postawiło na najnowsze technologie, które zapewniają zdrową, długotrwałą i piękną opaleniznę. Bezpieczne opalanie i efekt trwający dłużej dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, to zdecydowane atuty tego nowego miejsca na mapie Kompleksu Handlowego MARYWILSKA 44. Przyjdź i złap trochę słońca!
Zapraszamy już w tę sobotę (25.01) do nowo otwartego solarium w lokalu nr  H054.

2020-01-24T10:16:03+01:00 24.01.2020|Aktualności|