Majówkowy wyjazd z Wakacje.pl

W tym roku, biorąc urlop 2 maja, będziecie mieli aż pięć dni wolnego! Warto zatem w tym czasie zaplanować wypad za granicę, gdzie dobra pogoda będzie gwarantowana. W biurze podróży Wakacje.pl (hala H lokal 39) w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 czeka na was ogromny wybór majówkowych wycieczek w bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie biura znajdziecie zarówno propozycje wycieczek objazdowych, egzotycznych wypraw, jak i podróży rodzinnych.

Turcja

Jedną z lepszych propozycji majówkowego wypoczynku biura podróży Wakacje.pl w CH MARYWILSKA 44 jest podróż do Alanyi – malowniczego miasta na Riwierze Tureckiej. Alanyia leży nad Morzem Śródziemnym i jest obecnie najważniejszym i najpopularniejszym tureckim kurortem. Oferta obejmuje 7-dniowy pobyt All Inclusive w 3* hotelu zlokalizowanym 20 metrów od plaży w cenie 1820 zł za osobę. Dodatkowo jedno dziecko do 13 lat będzie miało zapewniony pobyt w hotelu gratis. Atutem jest również wylot z lotniska w Warszawie.

Egipt

Kolejną wartą uwagi, majówkową ofertą jest 7-dniowy wyjazd All Inclusive do Egiptu. Odpoczynek w 4* hotelu El Wekala Aqua Park Resort, położonym w centrum ośrodka wypoczynkowego Taba Heights to doskonała propozycja dla osób ceniących dobrą atmosferę i smaczną kuchnię. Hotel położony jest na wzgórzu, skąd roztacza się piękny widok na Zatokę Akaba i Arabię Saudyjską. Bardzo zadbany i profesjonalnie prowadzony El Wekala Aqua Park Resort jest doskonałym wyborem zarówno na rodzinny wypoczynek, jak i szalony urlop z przyjaciółmi. Cena 7-dniowego pobyty to koszt 1959 zł za osobę. Wylot z Warszawy.

Wakacyjne top oferty

Dla tych, którzy nie planują majówki, a nastawiają się na urlop w okresie wakacyjnym, biuro podróży Wakacje.pl zlokalizowane w naszym Centrum również przygotowało kilka atrakcyjnych propozycji. Wśród nich znajdziemy m.in. wakacje w Bułgarii w cenie 1499 zł za osobę. Oferta dotyczy tygodniowego pobytu All Inclusive w hotelu Festa Gardenia Hills, położonym w największym i najpopularniejszym bułgarskim kurorcie Słoneczny Brzeg na wybrzeżu Morza Czarnego. Festa Gardenia Hills to 3* hotel, 1 km od plaży, w sezonie oferujący odkryty basen, ogród i taras.

Grecja to kolejny wakacyjny kierunek proponowany przez Wakacje.pl. Tygodniowy pobyt All Inclusive na wyspie Rodos pod koniec czerwca 2019 roku to koszt 2019 zł za osobę. Oferta obejmuje pobyt w 3* hotelu Afandou Beach, położonym 300 metrów od plaży i około 1,5 km od centrum Afandou.

Serdecznie zapraszamy do biura podróży Wakacje.pl w Centrum Handlowym MARYWILSKA 44 (hala H lokal 39). W jednym miejscu znajdziesz oferty ze wszystkich biur podróży. Wycieczki krajowe i zagraniczne, podróże egzotyczne, rejsy, kolonie i obozy, oferty last minute!

Kontakt:
tel. 692 206 206
e-mail: warszawa-marywilska@wakacje.pl

Facebook Wakacje.pl MARYWILSKA 44
2019-03-01T15:46:55+01:00 01.03.2019|Aktualności|